Tyto dva příspěvky dorazily do redakce od dvou čtenářek Hanek. Uveřejňuji je, jako náměty k diskuzi, ale protože nesplňují požadovanou délku, čtenářky bohužel nemají nárok na získání dárku.

Téma dne: Pátek 13. Své příspěvky dnes posílejte nejpozději do 14.30 hodin. Ano, zbývá už jen pár minut...

Níže si přečtěte dva názory na toto datum od čtenářek Hanky a Hanky. Texty jsou příliš krátké a tedy nemohou získat dárek, přesto je uveřejňuji jako námět k diskuzi...

Jak může pověra přinést zlo?

Dobrý den, pátek třináctého a podobné pověry např. černá kočka přes cestu vůbec neřeším, jak může zvířátko nebo nějaké datum přinášet zlo?!

Krásný den, Hana

Třináctka není špatná

Nejsem pověrčivá, ale když jsem před 32 lety rodila svého druhého syna koncem pánevním a už bylo jasné, že to bude třináctého v pátek, tak mi zrovna dvakrát do smíchu nebylo. Ale vše dobře dopadlo, takže si nemyslím, že by třináctka byla zase tak špatná,

Hana

Pozn. red.: Texty neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 13. května 2011: Pátek 13.

  • Považujete datum pátek 13. za nešťastné, šťastné nebo ho vůbec neřešíte?
  • Stala se vám v pátek 13. nějaká zajímavá příhoda, která změnila váš osud - ať už tak, či tak?

Své odpovědi na tyto otázky zasílejte na redakční e-mail (viz níže) a v předmětu uveďte heslo (také viz níže). Vaše příspěvky čekám v pátek 13. nejpozději do 14.30 hodin, ty, které přijdou později, již pravděpodobně nebudou zveřejněny. Délka textu, který zašlete, nechť je rovna nebo delší tomuto odstavci, to proto, abyste měla šanci vyhrát krásný dárek od Knižního klubu, kterým jsou tématické knihy Bíla magie, Magická hra čísel a hvězd a Poselství tarotu s balíčkem TAROTOVÝCH KARET!

tarotbilamagie

Reklama