Blesková myčka

 

Globální značka bílé techniky BEKO představuje myčku DFN 6835, která umyje nádobí nejrychleji na světě!

 

Díky programu Xpress 20´ umyje myčka poloviční množství nádobí již za 20 minut. Tento program ocení především ty domácnosti, které mají spoustu špinavého nádobí, ale málo času na jeho mytí. Ušetřený čas pak jistě najde lepší využití například při setkání s rodinou a přáteli.

 

Myčka DFN 6835 má i další přednosti – například program Quick & Clean zajistí umytí plného množství nádobí v myčce za pouhých 58 minut. Ve srovnání s ručním mytím jde o úsporu 21 minut, což potvrdila i studie univerzity v Bonnu. Výhodou tohoto programu je, že bez problémů umyje nejenom jemnější nádobí jako jsou například talíře nebo šálky, ale také pánve, hrnce a další potřeby pro vaření.

 

Kromě těchto programů si můžete vybrat z dalších 6 programů, zvolit si můžete také teplotu mytí nádobí od 35 do 70 stupňů Celsia. Myčka je vybavena LCD displejem a disponuje i odloženým startem až o 24 hodin. Samozřejmostí je pojistka proti úniku vody. Dalším z plusů této myčky je i její nízká hlučnost – pouhých 45 decibelů. Stejně jako další myčky z portfolia značky BEKO patří i myčka DFN 6835 do nejvyšší energetické třídy A se spotřebou 13 litrů vody.

 

Rozměry myčky jsou 85 x 60 x 57 cm. Doporučená cena myčky je 16 080 Kč včetně DPH.

 

Super rychlá pračka

 

Další novinkou, se kterou přichází na trh značka BEKO, je nová generace praček pro Vaše prádlo. Pračka WMD 57122 vypere prádlo v rekordně krátkém čase při zachování kvalitně vypraného prádla. Stala se tak nejrychlejší pračkou na světě.

 

Díky programu Xpress 14´ umožní vyprat 2 kilogramy prádla za pouhých 14 minut a funkce Xpress 30´ 7 kilogramů prádla za 30 minut. Přitom vůbec nezáleží na tom, jaké prádlo perete. Dětské oblečení, pracovní oděvy, župany nebo povlečení – pračka WMD 57122 vypere perfektně vše. Tyto unikátní funkce praček tak pomohou všem zákazníkům, kteří nemají nebo nechtějí trávit svůj čas čekáním na vyprání prádla.

 

Pračka nabízí kromě Xpress programů dalších 14, celkem tedy 16 programů pro různé typy prádla a různé množství. Dalšími funkcemi, které pračka WMD 57122 nabízí, je například předpírka nebo funkce snadného žehlení.

 

Zákazník si může také sám zvolit počet otáček při odstřeďování (1200/1000/800/600) s ohledem na to, jaké prádlo je třeba vyprat. Digitální displej umožní nastavení odloženého startu praní, dětská pojistka pak zamezí spuštění pračky malými dětmi. Dalším plusem této pračky je i minimální hlučnost, která je 2,5krát menší než u běžných praček.

 

Pračku s kapacitou 7 kilogramů uvítají nejen vícečlenné rodiny s dětmi, ale i běžné domácnosti. Automatické pračky BEKO jsou samozřejmě vybaveny tzv. množstevní automatikou, což v praxi znamená, že podle druhu a množství prádla v pračce si spotřebič sám určí množství potřebné vody k danému pracímu programu. V souvislosti s touto funkcí dochází nejen k úsporám vody, ale zejména spotřeby energie a času.

  

Pračka WMD 57122 je energeticky úsporná. Třída A+, do které díky svým vlastnostem patří, spotřebuje o 10 % méně energie než třída A. Spotřeba vody je 49 l, tedy energetická třída A.

 

Rozměry pračky jsou 85 x 60 x 60 cm. Doporučená cena pračky WMD 57122 je 14.999 Kč včetně DPH.

 

Tyto a další spotřebiče značky BEKO jsou k dostání v prodejnách s elektrospotřebiči.

 

Na tyto dva výrobky a další vybrané spotřebiče značky BEKO můžete do 30. 6. 2007 uplatnit výjimečnou 5letou záruku!!!