Když se řekne slovo "Dušičky", vycítím smutek a zabolí mě u srdce. Jistý smutek cítí v ten den určitě každý z nás, protože není snad jediného člověka, který by neztratil nějakou blízkou osobu, ať už se to týká rodiny, přátel, známých nebo celebrit.

 
    Většina lidí navštěvuje v tyto dny hřbitovy a zapaluje svíčky. Je fakt, že ale nepotřebuji zrovna den Dušiček, abych si připomněla, co pro mě ten, kdo už tu se mnou není, znamenal. V tento den se mi ale připomenou i tací, které jsem ani osobně neznala. A to mluvím o celebritách. Ať už se to týká například talentovaného zpěváka Patrika Stoklasy, kterého si smrt vybrala až moc brzo, nebo excelentního mistra Kodeta, na kterého snad ani nelze zapomenout. Je zvláštní jak i takoví lidé, které jsem znala pouze z televize, mi dokáží vehnat slzy do očí.
 
    Proto den "Dušiček" je pro mě den, kdy bolest ze ztráty někoho blízkého je větší než jindy. Ale i ta bolest stojí za to, že alespoň TEN jeden den v roce patří opravdu těm, kteří už tu s námi být nemohou.
 
                                                                        Fidy
 

Děkujeme za příspěvek k tématu Dušičky. Jsme rádi, že vzpomínáte i naše celebrity. Děkujeme vám.

redakce@zena-in.cz

Reklama