Orlando Bloom

o1.jpg
Foto: Shutterstock

Jedním ze „statečných“ je britský herec, kterému sexuální abstinenci doporučil jeho kamarád. Herec se dlouhodobě necítil šťastně a sexuální půst pro něj byl prostředkem, který mu pomohl vylepšit jeho vztah k ženám. Během šesti měsíců prý nedělal vůbec nic, dokonce nesledoval ani porno a nemasturboval. Původně měla jeho abstinence trvat jen tři měsíce, ale tolik se mu to zalíbilo, že ji protáhnul. Nedlouho poté se Orlando zamiloval do zpěvačky Katy Perry, se kterou je zasnoubený a mají společně dceru Daisy Dove.  

Kourtney Kardashian

obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Magazínu Bustle Kourtney Kardashian prozradila, že si se snoubencem Travisem Backerem dopřáli sexuální půst. Nespecifikovala, jak dlouho trval, ale pravděpodobně šlo spíše o rychlovku. Absence milostných hrátek byla totiž součástí ayurvédské očisty, kterou podnikatelka a modelka absolvovala. Následný návrat k sexuálnímu potěšení byl podle ní fantastický a výjimečný. 

Justin Bieber

623c39e321789obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Populární americký zpěvák o sexuální abstinenci promluvil před několika lety pro magazín Vogue. V celibátu prý žil dva roky, protože cítil, že má se sexem problém. Chtěl se také zasvětit Bohu a nemít sex kvůli tomu, aby našel sebeúctu a cítil se lépe. Všechno prý bylo součástí jeho duševní očisty. V roce 2018 se zpěvák oženil s modelkou Hailey Baldwin.

Ciara

623c3a2d09f5dobrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Americká zpěvačka uzavřela s hráčem amerického fotbalu Russellem Wilsonem dohodu, že se sexem počkají do svatby. I přesto, že oba už měli s milováním s jinými partnery předchozí zkušenosti. Začali spolu randit v roce 2015 a po více než roce vztahu následovala svatba. Zase tak dlouho tedy na první společné milování čekat nemuseli. Přesto Ciara přiznala, že půst nebyl vůbec jednoduchý a vyžadoval hodně modliteb. Zdá se, že hned první milování bylo úspěšné, protože devět měsíců po svatbě se páru narodila dcera.

Jessica Simpson

623c3ab692ba0obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Hrdá je na sebe i další americká zpěvačka. Ta se rozhodla, že bude své panenství střežit pro toho pravého a pevně si za tím stála. V rozhovoru pro magazín People v minulosti řekla, že panenství může být cool a sexy. Poprvé se vdala v roce 2002, tedy ve dvaadvaceti letech, za zpěváka Nicka Lacheyho. Ten prý její rozhodnutí respektoval. Manželství jim ale nevyšlo.

Mariah Carey

623c3aefb851bobrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Zpěvačka Mariah Carey si libuje v těsných kostýmech s hlubokými dekolty, a tak by do ní asi málokdo řekl, že se svou sexualitu v minulosti snažila držet na uzdě. Když začala v roce 2008 randit s moderátorem Nickem Cannonem, dohodli se, že se sexem počkají do svatby. Trošku vtip je ovšem v tom, že spolu před svatbou chodili jen šest týdnů. Mariah Carey se přesto domnívá, že několikatýdenní čekání udělalo následný intimní okamžik o dost speciálnějším. Manželství ovšem skončilo rozvodem v roce 2016.

Zdroje: Bustle, People, Eonline, US Magazine, Insider, Elite Daily, Wikipedia

Čtěte také: