Soutěžilo se v klasických disciplínách a jako obvykle ty, které vypadaly na televizní obrazovce nejchytřeji a nejpěkněji, se zdály porotcům na živo nejméně zajímavé a naopak. Jako vždycky nám ve volné disciplíně předvedla děvčata přehršel tanců a cviků, byl i zpěv a recitace básně o lásce a hra na hudební nástroj. Budoucí vítězka nám všem ukázala, jak pěkně cvičí jógu v minimalistickém stříbrotkaném cvičebním úboru.
Pak nám zazpívala první porevoluční misska Ivana Christová a potom přišla na řadu promenáda v plavkách – etapa vždy velmi oblíbená – a muži nepochybně vzdychli zklamáním a zeptali se: Proboha, kdo ty plavky navrhoval?! A kdo je schválil?! Tmavě modré plavky s květinovými vzory bez kostic a fazóny propůjčovaly částečně ženský vzhled jen soutěžící číslo 2, všechna ostatní ňadra byla spolehlivě zaretušována. V kratičkém plavkovém rozhovoru zcela omráčila něžná krátkovlasá blondýnka, která všem bez obalu oznámila, že je neukojená.
Pak nám trochu zazpívala jednu trpitelskou Lucie Bílá v bílém a s roztřepaným účesem a poté už přišla na řadu poslední disciplína, a to kratičké rozhovory dívek, kterých už zbylo jen šest, s porotci. Dívky nastoupily v šatech, které se skládaly ze spodních černobílých variací na op-artové téma, přes něž byly narafičeny průhledné pastelově barevné nádhernosti – a celé to působilo velmi, velmi rozpačitě. Soutěžících se ptali Jan Železný, Jadran Šetlík, Miroslav Donutil, Miloš Zapletal, pan doktor Měšťák a minulá miss Helena Houdová, která mimochodem pokládala pěkně těžké otázky přímo na tělo. Shodou okolností se právě pan Zapletal střetl s budoucí vítězkou, které se ptal na to, jaké by měla pocity na „missím trůně“.
Po téhle disciplíně se už jen napjatě čekalo za zpěvu skupiny A-teens a pak už to pan Zapletal prozradil, že třetí skončila dívka číslo 18, Markéta Svobodná, která ale rozhodně nepřišla zkrátka, protože byla zároveň vyhlášena Miss sympatií – to znamená, že odfrčí ze soutěže v úžasném zlatém YARISU od Toyoty. Druhá byla Kateřina Elgerová, která soutěžila pod číslem 1 a na prvním místě se umístila dívka číslo 3 - mladičká sedmnáctiletá Štírka MICHAELA SALAČOVÁ, která vzápětí po soutěži prohlásila, že děkuje všem, co to s ní prožívali, že se těší, že pronikne do velkého světa, že se bojí, že nebude mít žádný volný čas, a že jejím největším hříchem je to, že nedokáže někdy vyjít s lidmi.
Doufáme spolu s vámi, že budeme moci vyzpovídat novou missku z jejích hříchů na některém z našich středečních chatů.Reklama