S bradavicemi, uzlíkovitými vyvýšeninami kůže (nejen) na rukou nebo nohou, se setkal snad úplně každý. Příčinou jejich vzniku jsou viry, které se přenášejí dotykem. Díky tomu se velmi snadno šíří v rodině i v dětských kolektivech. Jedním z nejčastějších zdrojů infekce jsou potom místa, kde je teplo a zároveň vlhko, například plavecké bazény, aquaparky nebo sauny. S šetrným a bezbolestným odstraněním bradavic vám nyní může pomoci volně prodejný léčivý přípravek Duofilm.

Duofilm

Bezbolestná a šetrná pomoc pro vás i vaše děti

DuofilmPři léčbě bradavic je nutné dodržovat několik zásad. Především je nutné se vyvarovat jejich neodborného odstraňování. Hlavně menší děti mají tendenci nepříjemné bradavice vymačkávat nebo vytrhávat. Dospělí se někdy uchylují i k vyřezávání nepříjemných výrůstků. Tím však může dojít k rozšíření viru způsobujícího bradavice na zdravou tkáň, kde mohou vzniknout další nepříjemné výrůstky.

Pokud u sebe nebo u vašich dětí objevíte bradavice, je možné použít k jejich odstranění léčivý přípravek Duofilm. Ten obsahuje dvě účinné látky, kyselinu mléčnou a kyselinu salicylovou, jež postupně působí na zrohovatělý povrch bradavice a rozrušují ho. Díky tomu se bradavice postupně zmenšuje, až následně úplně zmizí. Buďte však trpěliví. Při každodenním použití vám přípravek Duofilm může pomoci od bradavic po 6 až 12 týdnech od začátku léčby. To vše bezbolestně a v klidu domova.
Přípravek Duofilm je volně prodejný v lékárnách. Orientační cena 15 ml balení je přibližně 170 Kč.

Duofilm je léčivý přípravek k vnějšímu užití. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci.

Další informace najdete na www.lekarna.cz/duofilm-1x15ml-roztok-k-zev-uziti/ a na //zena-in.cz/clanek/duofilm/kategorie/duofilm

Reklama