Vysušená, zčervenalá a s pálícími prasklinkami - tak často vypadá pleť, pokud není dostatečně chráněna proti chladnému a větrnému počasí. Chraňte svou pleť před nepříjemnými účinky chladu! Poradíme vám, jak na to.

Zimní pleťový krém s D-panthenolem

panthenolZimní pleťový krém altermed panthenol winter cream pomáhá udržet pleť příjemně vláčnou a hydratovanou i v nepříznivém počasí. Obsahuje totiž unikátní složku: Arctic complex altermed s výtažkem z mořské řasy Durvillea antarctica. Právě tento patentovaný komplex efektivně chrání pokožku před nepříznivými účinky chladu včetně zamrzání vody na pokožce. Extrakt z řasy pleť současně hydratuje. Další látky obsažené v krému pokožku regenerují a vyživují. Patří mezi ně především D-panthenol a olej z makadamských ořechů.
Zimní krém byl vyvinut tak, aby jemné pokožce poskytoval maximálně šetrnou péči. Neobsahuje proto žádné chemické konzervační látky, parabeny ani barviva, je hypoalergenní a dermatologicky testován.

Bodysol SOS lipstick repair

panthenolBodysol zajistí:
1. Okamžitou úlevu
2. Vyživující péči
3. UV ochranu

Chladné počasí, vítr, ale i ostré zimní slunce může způsobit rozpraskání a vysušení rtů.
Tyčinka na rty Bodysol SOS poskytuje okamžitou úlevu popraskaným rtům. Bodysol je obohacen regeneračními a pečujícími látkami jako jsou bambucké máslo, aloe vera, výživné oleje, včelí vosk, sluneční filtry (UVA-UVB) a antioxidanty (vitamin A, E). Díky nim hojí, vyživuje a hydratuje velmi suché rty. Tyčinka je hypoalergenní a dermatologicky testovaná.

Tyčinka na rty o obsahu 4,8 g je k dostání ve vybraných lékárnách za doporučenou cenu 69 Kč/ 2,29 €

Reklama