Pláže, které omývá moře mohou být obyčejné, ale i neobyčejné. A já hledám pro své cesty vždy ty zajímavé, neobyčejné. Proto se mou láskou staly písečné duny a nádherná rozlehlá pláž Maspalomas a Playa del Ingles, která duny lemuje. Podívejte se na ty snímky, není to nádherné?

Gran Canaria

Dostat se tam je velice snadné. Vyberte si pro svou dovolenou ostrov Gran Canaria, kde je už nyní 28 stupňů. Večer, kdy se rozpálený písek přemění na příjemný a teplý, mne duny vždycky lákají v procházce. K romantickému pozorování západu slunce, k nalezení si místa „jen pro sebe“ a k vnímání  vlnícího oceánu. Je to prostě krása, která je na dosah. Vyberte si dovolenou, která odpovídá vašim finančním představám. Ať budete bydlet ve čtyřhvězdičkovém hotelu nebo ve skromném čistém bungalovu s kuchyňkou, přírodu, moře a duny budete mít pro sebe!

Gran Canaria

Naším tipem pro cestu na Kanárské ostrovy  je cestovní kancelář Canaria Travel, která nově nabízí kromě týdenních i desetidenní zájezdy. Chcete si užít dovolenou? Vsaďte na specialisty pro Kanáské ostrovy.

Gran Canaria

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420/221969224 mobilní operátor 602313049, fax 224946391 nebo 224 948025

Canaria travel

Gran Canaria

 

Reklama