Majitelky blond vlasů se možná těší většímu zájmu mužů, ale jsou proti brunetkám v menšině. Přibližně 71 procent žen v České republice má od přírody některý z odstínů hnědé barvy vlasů. Hnědá barva však pohlcuje více světla a vlasy se proto méně lesknou, což jim ubírá na kráse. Vyžadují tak zvláštní péči, aby vypadaly elegantně a zářily leskem.

 

Právě proto přichází Schwarzkopf na trh s první vlasovou péčí vyvinutou speciálně pro brunetky – Gliss Kur Satin Brown. Díky unikátnímu složení se vzácným olejem z para ořechů tato řada hnědé vlasy nádherně rozzáří.

 

Nový Gliss Kur Satin Brown

 

Brunetky potřebují pro své vlasy speciální péči, která je ošetří a dodá jim lesk. Hnědé vlasy totiž obsahují více pigmentu, a díky tomu neodrážejí světlo tak intenzivně jako jiné barvy a působí matně či nevýrazně, zkrátka neatraktivně. Právě proto přichází na trh novinka přímo ušitá na míru všem brunetkám - Gliss Kur Satin Brown.

Tato řada s unikátní recepturou obsahující vzácný olej z para ořechů intenzivně vyživuje hnědé vlasy – ať už přirozeně hnědé, melírované nebo barvené, a umožňuje tak vyniknout těm nejkrásnějším hnědým odstínům s překrásně třpytivým leskem.

Nová řada obsahuje čtyři přípravky pro hnědovlásky: Regenerační šampon, Regenerační balzám, Regenerační kúru a Perlovou regenerační masku.

Regenerační šampon vlasy šetrně umyje a zanechá je hebké jako satén, kondicionér zajistí snadné rozčesávání a regenerační kúra zanechá hnědé vlasy překrásně lesklé s fascinujícími odlesky. Perlová regenerační maska obsahující amino-minerální recepturu s perlovými výtažky  napraví poškození vlasů a zanechá je krásné a neodolatelně lesklé jako perly.

 

Výjimečná krása perly

Perly jsou symbolem luxusu, elegance a přírodní krásy. Právě extraktu z perel využívají nové Perlové regenerační masky Gliss Kur, které díky aktivním proteinům, minerálům a stopovým prvkům pečují o vlasy do hloubky, působí omlazujícím účinkem a zanechávají je překrásně lesklé, jako perly.

Perlové vyživující masky Gliss Kur jsou k dostání ve dvou řadách:

·         Satin Brown – pro saténově krásné hnědé vlasy

·         Shining Blonde – pro zářivé blond vlasy.

 

Regenerační masky Gliss Kur

Beze změny nezůstanou ani další regenerační masky Gliss Kur -  varianty Pro barvené a tónované vlasy a Pro suché a namáhané vlasy. Obě tyto masky získají nový, atraktivní obal v průhledném kelímku, a navíc nový objem – 200 ml. Regenerační masky Gliss Kur  obsahují „chytrou“ recepturu  Scan Repair Komplex, která obnovuje poškozenou strukturu vlasů a vlasy posiluje zevnitř i na povrchu. Poškozené vlasy plné negativních iontů absorbují pozitivně nabité složky přípravku – mikroproteiny. Ty pak proniknou hluboko do vlasového jádra a napraví poškozené vlasové buňky, aniž by se zatěžovaly zdravé vlasy. Makroproteiny naopak působí na povrchu vlasu, uhlazují jej a dodají tak vlasům dokonalý lesk.

 

Novinky od značky Gliss Kur  jsou k dostání za tyto doporučené maloobchodní ceny:

Regenerační šampon, 250 ml

79 Kč

Regenerační balzám, 200 ml

79 Kč

Regenerační kúra, 150 ml

109 Kč

Perlová regenerační maska, 150 ml

139 Kč

Regenerační maska, 200 ml

139 Kč

 

 

Reklama