Máme za sebou již třetí pokračování seriálu Dům na předměstí, který si píšete samy – vy, naše čtenářky. Teda – původní plán takový byl. Jenže člověk míní a skutečnost mnohdy mění. A tak se stalo i v tomto případě.

Ač se mnoho z vás podílelo a snažilo zasáhnout svým příběhem do vývoje seriálu, stalo se něco, co nikdo z nás nečekal. Již potřetí na celé čáře zvítězila LFNikita. S počtem rovných 100 hlasů tak předčila Medunku2001, která získala hlasů 11.

A tak jsme se rozhodli ponechat další vývoj příběhu zcela v její režii. Jak se totiž ukázalo, její fantazie a její styl psaní se vám líbil nejvíce… a tak tedy LFNikita získáva absolutní exkluzivitu k psaní seriálu Dům na předměstí, který začala úspěšně rozvíjet.

Všem, které se této seriálové soutěže zúčastnily, moc a moc děkujeme. Byly jste všechny skvělé a všechny vaše příběhy byly pěkné a čtivé…. Největší vytrvalkyni Medunce2001 posíláme dáreček pro radost, protože si ocenění opravdu zaslouží. Děkujeme, Medunko.

A nyní se již můžete těšit na Dům na předměstí... takový, jaký ho jen a jen pro čtenářky Žena-in.cz bude pravidelně psát LFNikita. A pozor – dobrá zpráva – tento seriál bude vycházet pravidelně vždy v úterý a ve čtvrtek. Dnes si můžete připomenout 3. díl a již ve čtvrtek se můžete těšit na pokračování.

Přejeme vám hodně zábavy! A LFNikitě srdečně gratulujeme k vítězství v “soutěži”, která byla původně myšlena úplně jinak. A přiznám se, že i my v redakci netrpělivě očekáváme, jak a co se bude zatraceně dít dál... protože je to opravdu napínavé…. :o)))

 

 

Reklama