Známý pařížský umělec Phillippe Tournaire vytvořil nezvyklou kolekci prstenů, kterou nazval Dream Houses. Do nejmenších detailů na prstenech vypracoval celé rezidence včetně bazénů a stromů v zahradě.

t

Phillippe Tournaire se nechává inspirovat konkrétními budovami, ale vytváří prsteny i podle obrázků svých klientů,kteří mají jasnou představu o svém vysněném domě. Je libo rotundu, čínskou pagodu nebo moderní vilu? Vše dokáže Phillipe Tournaire za přibližně 6 tisíc eur proměnit v ozdobu vaší ruky.

p

Jeho kolekce architektonických miniatur zahrnuje i známé stavby jako třeba mrakodrapy v New Yorku. Vytvořil dokonce prsten, na který se vešly známé pařížské monumenty Vítězný oblouk, obelisk, Louvre, Velká archa z La Défence, a dokonce i Notre Damme. A to celé na jednom prstenu! Prsteny jsou většinou ze zlata nebo platiny.

po

Zasadit do drahého kovu ale nemusíte jen své sny, ale i skutečnost. Co mít třeba na prstě chalupu i s chlívkem a hejnem slepic? Nebylo by i to originální?

Kdyby vás popadly choutky a chtěla byste podobný skvost sama vlastnit, pište na mailovou adresueboutique@philippetournaire.com

Co byste si nechala zasadit do zlata vy?

Reklama