HYDRA GERSlunce dokáže jako zázrakem rozjasnit den, zpříjemnit náladu či dodat pozitivní energii. V nadměrných dávkách se ale může stát i naším nepřítelem. Jedním z problémů, které nám může sluneční záření přivodit je také vysušení pokožky. Každá žena má svůj oblíbený tip krému, oblíbenou značku, kterou je zvyklá používat. V letním období se najednou ale může zdát, že jindy vyhovující krém nefunguje správně a my marně bádáme proč. Pokožka v létě zkrátka reaguje jinak. Ať už se jedná o nadměrné sluneční záření či například vliv klimatizace, v tomto období bychom neměli zapomínat na správnou hydrataci a vyživení pokožky. Přípravek HYDRA GER francouzské přírodní kosmetiky GERnétic nám může pomoci tento problém vyřešit.

„Péče o pokožku, a to obzvlášť v letním období, by se neměla zanedbávat. Abychom zabránili předčasnému stárnutí pokožky, měli bychom se k ní chovat především zodpovědně,“ uvádí Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička GERnétic. „Pleť trpící nedostatkem vlhkosti je citlivá, bývá často zarudlá a podrážděná, objevují se jemné šupinky a dostavuje se nepříjemný pocit napětí. Našim klientkám proto doporučuji hydratační pleťovou masku Hydra Ger zabraňující přesušení pleti. Maska zároveň pokožce a bazálním buňkám vrací přirozenou vlhkost a jemnost,“ doporučuje správný přípravek na léto Alena Kimlová.

HYDRA GERHYDRA GER zabezpečuje optimální hydrataci. Je vhodným průvodcem ať už v letním období u moře či v zimě na horách nebo při práci v klimatizovaných prostorách. Běžně se aplikuje 1x týdně, pokud je ale pokožka silně vysušená, je možné krém nanášet denně. Po nanesení se nechá 15 minut působit a následně se obličej opláchne vodou.

„Přípravky GERnétic obsahují pouze stoprocentně přírodní látky a výtažky z více než 180 rostlin.“

Běžná cena: 50 ml - 1 250,00 Kč

Reklama