Na řadě je další příspěvek o cestování. Poslala nám ho Claire, která si klidně vezme batoh na záda a vyrazí. A lezla už i po skalách.

V Irsku je nádherně, milá Claire, užijte si to tam. Moc děkuju za zajímavé povídání a přeju pěkný den.


Příjemný den přeji všem hledačům tajemné hry, kteří teď moc času nemají :) a samozřejmě pohodářům a hlavně, cestovatelům!!!

Cestuji moc ráda. A je mi úplně fuk, jestli jdu po svých s báglem na zádech. Slunce mi pálí do tváře, nebo dostanu řádnou sprchu a hledám co nejrychleji útočiště. Protože studuju, nejsem nijak „při penězích“. Ale pracuju a tak mé těžce vydělané penízky vrážím právě do poznávání a objevování nových, neznámých míst.

Cestuji se svým přítelem, a prošlapali už jsme spolu nejedny botky.

Poznáváme krásy naší země, a protože přítel je horolezec, naučila jsem se díky němu lézt po skalách. Jednou nás chytla bouřka přímo na stěně a chtěli jsme rychle slanit dolů. Já se bouřky strašně bojím, zazmatkovala jsem a zůstala viset. Než se ke mně přítel dostal a pomohl mi, byla jsem tak vyšokovaná, že vůbec nevím, jak jsem se dostala do bezpečí.

No, takže šlapu raději po zemi, tam mám jistotu :)). Vždycky si prostudujeme plán trasy a vyrážíme. Naše země je tak krásná a rozmanitá, že děkuji našim předkům za to, jakou to půvabnou domovinu pro nás vybrali.

Letos nás čeká velké dobrodružství. Koupili jsme levné letenky do Irska a vyrážíme. Jak jinak než s bágly /ovšem objemnějšími/ na zádech na tři týdny poznat divokou přírodu a historii této čarovné země. Spát budeme ve stanu, o stravování raději pomlčím. Ale - moc se těším a věřím, že nám počasí bude nakloněno.

Není důležité, jak je dovolená honosná, ale s kým tam jste a s kým se podílíte o krásné zážitky.

Cestovatelům zdar, Claire

p.s. balonem jsem ještě neletěla, zato žralokem jezdíme často :))))

kler

klr

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Dnešní téma: Jak nejraději cestujete?

  • Který způsob cestování máte nejraději?
  • Auto? Vlak? Autobus? Kolo? Pěší chůzi? Letadlo?
  • Nebo třeba balón?
  • A proč?
  • Máte nějakou zajímavou historku z cest?

Prosím, příspěvky už neposílejte. Jedna z vás zanedlouho získá dárek, knížku 50 výletů na rozhledny (nakl. Ikar).

roz

Reklama