5e84791a4539eobrazek.pngAustralian Bodycare Body Wash

Důkladné mytí je základ. Používejte jeden přípravek na ruce i tělo – šetříte tak peněženku i přírodu. Mycí gel s antibakteriálními účinky Australian Bodycare Body Wash má osvěžující efekt, obsahuje australský olej Tea Tree a efektivně čistí vaši pokožku, aniž by ji vysušoval. Antibakteriální olej Tea Tree obnovuje přirozenou ochranu pokožky a brání nechtěnému růstu bakterií. Obsažený glycerín dodává vlhkost a pomáhá pokožce udržovat správnou rovnováhu. Díky šetrnému pH je vhodný pro všechny typy pokožky. Pro každodenní použití nejen na ruce, ale na celé tělo. Výrazná vůně oleje Tea Tree zmizí po aplikaci, ale účinné složky oleje zůstávají aktivní po delší dobu. Ideální a universální!

5e8479359d0b7obrazek.pngSebamed Urea zklidňující krém na ruce

Důkladným mytím a neustálým desinfikováním dostávají ruce opravdu zabrat. Příznaky suché pokožky jako pocit napjaté kůže nebo dokonce pálení či svědění zklidní a dokonale zhydratuje krém na ruce Sebamed s 5% ureou. Krém kromě ní obsahuje i další pomocníky pro vaše hladké ruce. Bisabolol pokožku zklidňuje při podráždění, které zmírňuje i panthenol podporující regeneraci. Alantoin působí pozitivně na jemnost a pružnost pokožky. Lipidový komplex s avokádem a extraktem z olivového oleje podporuje obnovu lipidů. Nezbytný parťák, který namožené pokožce prostě podá pomocnou ruku!

5e847951279f0obrazek.pngLirene péče o ruce 2 fázová (peeling a maska)

Dvoufázová péče pro sametově jemné ruce. Unikátní kombinace vyhlazujícího a exfoliačního gommage peelingu s regenerační maskou v rukavicích obnovuje hebkost a jemnost pokožky rukou. Peeling efektivně odstraňuje odumřelé části pokožky, maska poskytuje rychlou úlevu od hrubé kůže a dlouhotrvající hydrataci – výsledkem jsou jemné a božsky hebké ruce! Péče o ruce obsahuje ureu, kyseliny AHA, bambucké máslo a makadamiový olej.

5e84797002fddobrazek.pngCatrice lak na nehty

Domácí úklidové práce jsou v době karantény pro nejednu z žen poměrně častou volnočasovou aktivitou. Ruce dostávají zabrat nejen častým mytím a dezinfikováním, ale i pobytem v kyblíku a mazlením se s mokrým hadrem. Pokud se po jarním gruntování a všech krocích péče o ruce dostanete i k takové kratochvíli jako lakování nehtů vybírat můžete z celé řady odstínů Catrice laků.

Reklama