Margot-seznam.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Extravagantní Rihanna

Pětatřicetiletá herečka a zpěvačka ráda experimentuje, co se týče oblékání. Vyžívá se v extravagantních modelech a nezdráhá se ukazovat například ani těhotenské bříško. Jedinečný celobílý outfit oblékla také v roce 2018 ku příležitosti čtvrtého ročníku své charitativní akce Diamond Ball. Ačkoli se jednalo o outfit přinejmenším netradiční, Rihanna v něm působila zároveň velice jemně a žensky. Průsvitnou krajkovou kombinézu, za kterou stojí francouzský módní návrhář Alexis Mabille, překryla masivní sukní s mašlí a celek pak doplnila rozměrnými diamantovými náušnicemi značky Chopard a jednoduchými bílými sandálky na podpatku.

Éterická Margot Robbie

Za poslední dobu jsme se mohli několikrát přesvědčit, že této australské herečce sluší snad všechny barvy. Kdekdo by si mohl myslet, že bílá bude na Margot příliš nevýrazná, opak je však pravdou. Herečka a hvězda filmu Barbie vypadala v roce 2019 při příjezdu na premiéru filmu Tenkrát v Hollywoodu jako něžná éterická víla. Andělská róba značky Chanel, která se na ní doslova vznášela, se vyznačovala hlubokým výstřihem, volnými rukávy a mašlí kolem hereččina útlého pasu. Margot celý outfit doplnila už jen decentními visacími náušnicemi a zlatou kabelkou.

Ri-a-Mar.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Nedbale elegantní Penelope Cruz

Na nejprestižnějším španělském filmovém festivalu, kterým je Mezinárodní filmový festival v San Sebastiánu, nesmí chybět taková hvězda, jako je Penelope Cruz. Ta si pro tuto událost v roce 2019 zvolila nedbale elegantní oblek značky Ralph & Russo, kterému punc luxusu dodávaly mimo jiné perlové a křišťálové knoflíčky.

Dokonalá Kate Middleton

Loni, u příležitosti svátku Windrush Day se vévodkyně oblékla do bílého monochromatického obleku Alexander McQueen, který doplnila topem v odpovídající barvě, lodičkami s ostrou špičkou a malou bílou kabelkou značky Mulberry. Jako další doplněk zvolila dlouhé zeleno-zlaté náušnice od londýnského klenotníka Chalk.

Windrush Day připadá vždy na 22. června a je anglickým svátkem, který připomíná afro-karibské migranty, kteří dorazili do Spojeného království během obnovy země po druhé světové válce. Tito ekonomičtí migranti byli důležitou součástí zotavení Spojeného království po druhé světové válce a svátek byl vyhlášen na jejich počest.

pene-a-kate.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Zdroj info: harpersbazaar1popsugarredcarpet-fashionawardsfashionluxuryharpersbazaar2, wikipedia

Reklama