Dukanovu dietu držela zpěvačka a herečka Jennifer Lopez, modelka Gisele Bundchen a před svatbou s princem Williamem si s ní pomohla i Kate Middleton. Proč byste tedy nemohli i vy?

nTato speciální a především efektivní dieta spustila před lety ve světě doslova lavinu a nyní vám ji vydavatelství NOXI přináší ve vylepšené verzi i s novými recepty.

 14 let praxe, 25 milionů čtenářů a zdokonalená metoda

Více než 25 milionů osob na celém světě trvale zhublo díky Dukanově dietě. Deset let neustálé výměny zkušeností s dietáři umožnilo dr. Pierru Dukanovi metodu stále propracovávat a zdokonalovat.  Dukanova dieta s novými recepty i pro vegetariány vás jasně a poučeně provede 4 fázemi (útočnou, střídavou, konsolidační a stabilizační).

V knize nalezete poslední zdokonalení metody:

·         Konsolidační fáze je rozdělená do dvou částí.

·         Nutriční schodiště o šesti stupních pomáhá jasně zařadit každou potravinu podle významu, který má pro udržení správné váhy.

·         Soustavu čtyř okamžitých odstupňovaných nápravných kroků pro případné opětné váhové přírůstky.

·         Týdenní jídelníčky, přepracované a přizpůsobené pro každou fázi.

·         Revoluční potravinu podporující hubnutí: těstoviny z konjaku neobsahující žádné kalorie.

·         Jednoduché a účinné cviky s ilustračními fotografiemi.

Pochopitelně nezůstalo opomenuto nic z toho, co přineslo Dukanově dietě úspěch: potěšení z jídla, jedinečné, jmenovitě vegetariánské recepty, okamžité a trvalé výsledky, absence hladu a frustrace, „lékařsky předepsaná fyzická aktivita“, smlouva o krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé stabilizaci – a především největší a rozhodující pomoc: koučování po internetu

Pierre Dukan

Pierre Dukan je lékař, který proti nadváze bojuje už víc jak čtyřicet let své kariéry. Úspěch si zasloužil dietou založenou na výživných bílkovinách, která se postupně stala globální metodou.

Recept. Placka z ovesných otrub

Smíchejte polévkovou lžíci pšeničných a polévkovou lžíci ovesných otrub, přidejte jeden bílek (anebo celé vejce) a polévkovou lžíci nízkotučného tvarohu. Těsto vlijte na nepřilnavou pánev bez tuku. Pokud máte pánev, která připaluje, rozetřete kuchyňskou utěrkou po jejím povrchu kapku oleje.

 Dukanova dieta 2014 s novými recepty i pro vegetariány vychází 3. 7. 2014. Zakoupit ji můžete na www.noxi.cz anebo ve vašich knihkupectvích za 299 Kč.

 

 

Reklama