64e487953ad6eobrazek.png
Foto: Shutterstock

Duhová roztomilost
První model je skrz na skrz holčičí a také skrz na skrz roztomilý. Jeho základ tvoří tylová sukně v barvách duhy Lindex (599 Kč), ke které jsme přidali růžové tričko s volánky Gate (88 Kč). Pohodlí s metalickým detailem zajistí tenisky Adidas Grand Court, které prodává Deichmann (2 499 Kč). K celku se skvěle hodí duhový školní set s jednorožcem od Baagl (2 499 Kč) a posledním detailem je růžová čelenka do vlasů Reserved (159 Kč).

kol1.jpg
Foto se souhlasem: Deichmann, Reserved, Lindex, Gate, Baagl

Seriózní prvňáček
Druhý outfit se hodí na první školní den pro chlapečka, který bere začátek školy opravdu vážně. Skvěle se bude cítit v modré bavlněné košili H&M (249 Kč), ke které jsme vybrali béžové kalhoty Mango (499 Kč). Hodně parády udělají také hnědé kožené mokasíny Reserved (699), kožený chlapecký náramek AZE ze Zlatnictví HM (890 Kč) a školní aktovka Trixi Mr. Fox z Toys for Kids v podobě lišky (1 180 Kč).

kol2.jpg
Foto se souhlasem: H&M, Zlatnictví HM, Mango, Toys for Kids, Reserved

Pomněnková princezna
Pokud je vaše holčička fanynkou šatiček, potom ji můžete obléknout do modrých šatů s vyšívanými kytičkami F&F (679 Kč). Když ráno nebude zrovna vedro, hodí se pod ně bílé tričko Terranova style (79 Kč). Dalšími roztomilými prvky jsou modré baleríny Dětské-artex (689 Kč), gumička Lahome (47 Kč), stříbrné náušnice Silvego ve tvaru kytiček (790 Kč) a školní batoh Lolistore (2 659 Kč). Modrá rozhodně nemusí být klučičí doménou!

kol3.jpg
Foto se souhlasem: F&F, Lahome, Lolistore, Terranova style, Dětské-artex, Silvego

Vesmírný stylovec
Jestliže se váš potomek necítí v košili moc dobře a obyčejné tričko vám nepřijde moc slavnostní, dobrým kompromisem je bílé tričko s límečkem, které prodává H&M (149 Kč). Dali jsme ho do páru s modrými šortkami Next (415 Kč) a přidali chlapecké boty na suchý zip Decathlon (299 Kč) a také sluneční brýle Chicco Allegro (311 Kč). V případě chladnějšího rána se hodí džínová bunda Pidilidi (887 Kč). A školní sada s vesmírným motivem Meiso Foxstyle (1 099 Kč) je tím pravým pro každého zvídavého průzkumníka.

kol4.jpg
Foto se souhlasem: Next, Foxstyle, H&M, Allegro, Decathlon, Pidilidi

Zdroje: autorka článku, archivy firem

Čtěte také:

Reklama