Zatím tu máme jen samé pejsky, tak jsem zvědavá, co dalšího mi ještě napíšete. Svou fenku Myšku nám představila také čtenářka Peggy89.

Moc hezké vyprávění, milá Peggy89, děkuju. Máte fakt hodně zvířat. :-) Hezký den.


Sem tam odměňujeme našeho pejska, ale ostatní mazlíčky ne, těch je totiž moc. Začnu tím co je v bytě. Myška náš pejsek je už pomalu v důchodu letos jí bylo 70... ne lidských jen těch psích, ale i tak je to náš mazlíček. Dál máme rybičky, měli jsme 3 želvy, potkánka, osmáky, křečky i morčata. Ve sklepě je kočka a jedno z jejích několika koťat. Koťata míváme i 3x do roka a pokaždé minimálně těch 5. Na zahradě má táta pár papoušků... no pár, tipovala bych něco kolem 100 nebo 200 :-) a tím nemyslím vrabce a ostatní co sem tam přes zahradu přeletí, jak by si mohl někdo myslet. Táta je už strašně dlouho chová a za tu dobu už má 4 voliéry, které se skládají z několika boxů. Já z nich poznám tak maximálně andulky, ale má hrozně moc různých druhů. Papoušci dostávají sem tam navíc ke krmivu majíčky, které než se pro všechny nasbírají, zabere spoustu času. Dále máme slepice, které taky žádnou odměnu nedostávají a pak jsme měli králíky, husy, kačeny, prasata, kozy a fretky. Věřím, že jsem i tak určitě na něco zapomněla.

Vrátím se ale zpět k naší malé důchodkyni Myšce. Ta dostává odměny jen tak, nemusí pro ně dělat nic je to strašně hodný pes. Můj malý syn, jak se po ní věší tak ani neštěkne, jiný pes by už po něm dávno vyjel, ale s naší Myškou nehne nic. Její odměny jsou různé kostičky a ostatní psí pamlsky.... kostičky myslím ty ze zverimexu ne třeba z oběda, ty ona nemůže. Teď jsme se odstěhovali a jezdíme k tátovi na víkendy a to jak Myška slyší bouchnout vrátka tak je hned slyšet její štěkot, jak nás vítá, a když už dojdeme přímo k ní tak se z důchodkyně stává zase štěňátko a skáče málem tak vysoko, že nám oblízává obličeje a to je přitom jen maltézak s výškou možná 30 cm.

mys

Peggy89

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Jak odměňujete své zvířecí mazlíčky?

  • Máte doma nějaké zvíře? Jaké?
  • Co na něj zabírá, máte nějakou vyzkoušenou věc?
  • Čím ho odměňujete - jídlem? Procházkou? Návštěvou psího salónu? Nebo třeba výletem?

Jednou z odměn může být samozřejmě jídlo - slibujete někdy zvířatům za odměnu piškot? Nebo nějakou jinou dobrotu? Jedna z vás má šanci získat skvělý dárek za svůj příspěvek!

laskaPartnerem tématu je firma Pedigree, která má pro vás úžasnou nabídku!

Jedna ze čtenářek získá speciální odměnu od partnera: Balíček s pamlsky Pedigree v hodnotě 1 000 Kč! Tak neváhejte a pošlete nám svůj příspěvek do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je ODMĚNA.

laska

Projekt: Odměňte je za lásku!

Květen je měsíc lásky. Rozdávat lásku se vyplácí v jakékoli podobě, protože život bez lásky nestojí za nic. Lásky k druhému člověku, k partnerovi či partnerce. Láska však má mnohem více podob, může jít i o lásku k sobě samému nebo o lásku ke čtyřnohým mazlíčkům...

Odměnte svého mazlíčka za lásku, kterou vám dává pocítit každý den! Nová prodejní aktivita s názvem „Odměňte je za lásku!“ je založená na poskytnutí slevy na celé portfolio Mars Petcare. Aktivita v tematickém duchu Máj - lásky čas bude probíhat přibližně od 15. dubna do 31. května 2013 formou slevy na kvalitní značkové produkty Pedigree, Frolic, Chappi, Perfect Fit, Whiskas, Kitekat a Dreamies ve vybraných řetězcích.

Reklama