Tři nové unikátní příležitosti pro turisty chystá v blízké době Dubaj. Podívejte se, co se ve městě rekordů a světových kuriozit plánuje v nejbližší době.

  Dubajský Rám

DubaiDubajský Rám tvořený dvěma věžemi o výšce 150 m, které na vrcholech spojuje 93 metrů dlouhý most, představuje impozantní architektonické dílo, jehož cílem je propojit minulost, současnost a budoucnost města. Most slouží jako rozhledna, která nabídne ničím nerušené výhledy na Starou Dubaj na severu a Novou Dubaj na jihu. Návštěvníci se nejprve v Galerii minulosti dozvědí něco o historii Dubaje, u panelů s technologií rozšířené reality na Nebeské palubě se seznámí s dnešní tváří města a nakonec projdou speciálně zkonstruovaným tunelem do virtuální metropole, která ztvárňuje budoucnost Dubaje.

Očekávané otevření: říjen 2017.

 

 Dubai Safari Park

DubaiDubai Safari Park je plnohodnotné safari a rozsáhlý zoologický areál, který se rozkládá na více než 119 hektarech v oblasti Al Warqa. Park je rozdělen na různé oddíly – Asijská vesnice, Africká vesnice a otevřené safari –, které představují různá prostředí vhodná pro rozmanité a jedinečné formy života. Součástí komplexu je také divadelní sál s kapacitou tisíc diváků, zahrada pro děti, botanická a motýlí zahrada, ale i golfové hřiště nebo restaurace a stánky s občerstvením v částech nazvaných Údolí a Dětský park.

Očekávané otevření: 3. čtvrtletí roku 2017.

 

DubaiDragoneho La Perle

Zcela jedinečné divadlo La Perle, nacházející se v centru Al Habtoor City, představí první rezidentní představení v regionu v produkci nejvyhledávanějšího světového divadelního režiséra Franka Dragoneho. V impozatntní show vystoupí celkem 65 účinkujících, z nichž každý přispěje svým vlastním uměním od herectví a akrobacie až po kaskadérské kousky ve vodě i vzduchu. Diváci budou moci obdivovat umělce, kteří se budou potápět do bazénu přímo na jevišti a tvořit vizuálně uchvacující obrazy pod i nad úrovní jeviště tohoto moderního divadla. Představení je významným mezníkem živé zábavy v Dubaji i v celém regionu a v plánu je odehrát více než 450 repríz každý rok.

Datum premiéry: již 31. srpna 2017.

Reklama