Je odvážná, hravá, sebevědomá, někdy sexy, někdy zahalená od hlavy po paty. Zpěvačka Dua Lipa patří k módním chameleonům, má ráda retro prvky a řadí se k celebritám, které určují trendy nebo je minimálně rozšiřují směrem k masám. I když mnohé její kreace asi jen tak běžně na ulici neuvidíte.

Byly ke krku, s dlouhými rukávy a až na zem, ale přesto toho mnoho nezakryly. Na přehlídku značky GCDS v rámci milánského týdne módy dorazila zpěvačka v černých šatech z průsvitné krajky, takže ukázala kompletní spodní prádlo. Vypadala jako hodně sexy verze seriálové Wednesday Addams. Roztomilým prvkem bylo červené psaníčko ve tvaru srdce.

63ff27583e89cobrazek.png
Foto: Profimedia

Jak jsme již naznačili, co se módy týče, zpěvačka je ženou mnoha tváří či přesněji mnoha stylů. Obepnuté šaty z transparentních materiálů nemá problém vyměnit za o několik čísel větší kalhotový kostým v pánském stylu značky The Attico, který si oblékla na akci magazínu Variety. Náš šálek kávy to úplně není a Dua Lipa vypadala jako v obleku po dědečkovi, ale proti gustu.

63ff278e6b947blobid0.png
Foto: Profimedia

Zpěvačka ráda řádí a provokuje. A to nejen svůdnými tanečními kreacemi při svých vystoupeních, pózami na fotkách na Instagram, ale také oblečením. Milovníky barev a bláznivých kombinací jistě potěšila outfitem, ve kterém by mohla klidně překročit práh módního pekla.

63ff27c0d99aaobrazek.png
Foto: Profimedia

A do výčtu toho nejhoršího, co jsme na ní mohli vidět, se řadí i podivný model, ve kterém byla viděna na letišti. Pokud bylo jejím cílem skrýt před ostatními cestujícími svou identitu, tak se to možná povedlo, ovšem nepozorovaně rozhodně neprošla. Oblečení opět působilo, jako kdyby navštívila dědečkovu skříň a chlupatý klobouček byl také úplně mimo.

63ff27f472f0dobrazek.png
Foto: Profimedia

Vraťme se ale k tomu lepšímu, co si oblékla. Do této kategorie patří například nadýchané růžové šaty, které si vzala na udílení cen Brit Awards v roce 2018. Na modelu s kratší přední částí a objemnou sukní je patrný rukopis návrháře Giambattisty Valliho. Sladký dojem trochu rozbila černá mašle v pase a páskové sandálky.

63ff2832c67f7blobid0.png
Foto: Profimedia

Společným znakem zpěvaččiných kostýmů na koncerty a vystoupení je to, že jsou velice úsporné. Většinou je tvoří třeba jen obtažené body nebo set sukýnky a podprsenky. V dnešní době je to pro většinu světových zpěvaček standard. Zkrátka kůže zřejmě prodává.

63ff2880ce5b3obrazek.png
Foto: Profimedia

Přestože její modely často hrají všemi barvami a tabu pro ni nejsou ani neonové odstíny, dost často můžeme zpěvačku vidět ve společnosti v černých elegantních modelech. Například na koncertě Eltona Johna zazářila v nařasené róbě na jedno rameno s dlouhou vlečkou a operními rukavičkami. Šlo o model značky Balenciaga.

63ff2cc8df4dcblobid0.png
Foto: Profimedia

Zdroje: Elle, Vogue, Instagram Dua Lipa, Instyle, Insider

Čtěte také: