Druhá výherkyně včerejšího minikvízu je pajda. Je to Lvice tak jako OlgaMarie, ale jinak jsou to trochu odlišné šelmičky. Pajda je životní pětka.

Pajda se narodila 2. 8. 1966 v 10.00 v Brně

Numerologicky jsi pětka. Žena pětka je zvídavá a učenlivá. Pětky jsou takový všudybýlci, kteří mají o všechno zájem a všechno potřebují vědět. Alespoň trochu, když to nejde všechno. Pětka je kontaktní a zpravidla sympatický člověk. Pětky mají dosti široký záběr, ale mnohdy špatnou paměť. Je to právě proto, jak moc ukládají. Pak se občas všechno prostě nevejde do škatulek. Velice rychle jim to ale pálí a jsou to bystří lidé. Myšlení je rychlé, i když někdy na úkor detailu.

Jsi Lvice. Ať je to, jak chce, lev je především vládce. Mezi Lvy jsou stejně propastné rozdíly jako mezi králi. Buď je to moudrý vládce a král a je všeobecně milován, nebo je to jen nadutý králíček, který si nevidí na špičku nosu a trůn používá jako masážní prostředek pro své ego. U Lvů hodně záleží na tom, kam se kloní jeho duše. Lev je zvyklý vyhrávat a je v tomto případě velkorysý. Lev žena má vybrané, královské chování a neztotožňuje se s nízkostí a klamem. Těžko ji vtěsnat do úzkých, primitivních poměrů, ale v rámci poznání je ochotna sestoupit i mezi spodinu, jen proto, aby například pomohla, nebo pochopila problém, který pak s velkým nasazením řeší. Lvi milují potlesk, ale tváří se při tom rozkošně skromně. Lev je impulsivní, ale ne za každou cenu. Mnohdy to trvá dlouho, než se rozzuří, pak je zlý, ale jen chvilku. Lvi se nemstí. Pokud člověka nesežerou bezprostředně, později vychladnou a nevrací se.

Asc. máš ve Váhách - Znamená to zdrženlivost při navazování známostí. Jakkoli se ale hned každému nevrháš kolem krku, nepůsobíš nepříjemně nebo komisně. Jen zůstáváš stranou a zkoumáš daný objekt, dokud je na něm jen jediné zákoutí, kde ještě nemáš jasno. Teprve pak jsi ochotna jej k sobě pustit. Tvoje vystupování je decentní a kontroluješ přísně své chování.

Dsc. máš ve Skopci - budou Tě přitahovat energičtí a akční jedinci, který projevují sílu osobnosti a u kterých nalezneš jakousi podobnost se sebou. Ráda budeš ve společnosti zábavných lidí, kteří vyzařují lehkost a optimismus. Vytáčet Tě bude liknavé chování a nedostatek odvahy.

pajda

Máš schopnost vnímat potřeby lidí a dokážeš být neosobním způsobem přátelská vůči všem lidem.

Máš sebedůvěru ve své duševní schopnosti, která Ti poskytuje zdravý optimismus v přístupu k řešení problémů. Máš tendenci záležitosti vyřizovat roztomile velkoryse a poněkud všeobecně. Detaily se nerada zabýváš. Mínění si vytváříš jen velmi pomalu a měníš ho neochotně.
(Měsíc ve Vodnáři a Merkur ve Lvu)

Miluješ dobré jídlo, dobré pití, kvalitní společnost a lze Tě jenom hodně těžko vtěsnat do úzkých, primitivních poměrů. Obchodní zájmy často souvisejí s pozemky, byty či zahradnictvím. Jsi idealista, který staví zájem celku nad zájem jednotlivce. Protože lidé s tím to postavením často zdědí množství peněz a majetku, disponují ve druhé polovině života úctyhodným jměním.
(Venuše, Mars a Jupiter v Raku)

Dále máš téměř všechny důležité planety přepychově naflákané v desátém domě. Pro Tvoji informaci je to dům úspěchů, povolání, jakéhosi směrování života a pocitu naplnění v něm. Je to také dům matky.

Jsi silně sebevědomá a jsi předurčena něco dokázat. Měla bys dosáhnout úspěchu a vysokého postavení. Těšíš se z Vyšší ochrany. Máš jisté vystupování a silnou vůli dosáhnout úspěchu. Usiluješ o uznání a jsi připravena dosáhnout ho tvrdou prací a osvojit si potřebné znalosti a schopnosti. Máš silné morální vědomí a pohrdáš vším, co by mohlo poškodit lidskou důstojnost.

Své znalosti užíváš ku prospěchu věci. Svoji životní dráhu neponecháváš náhodě. Jsi rovněž velmi společenský člověk a umíš si ve společnosti tak nějak nenápadně zářit. Ve styku s opačným pohlavím zaznamenáš hodně úspěchů. Jsi rozkošně sebestředná, a kdybys třeba jen objednávala kávu, určitě by to by to bylo nějak zajímavé a jiné než u souseda.

Toužíš po vítězství a vavřínech. Jako vítěz pak jsi ale k poraženým neuvěřitelně velkorysá. Je to proto, že prioritní pro Tebe je důstojnost Tvá i druhých. Máš téměř nevyčerpatelnou energii. Žiješ současností. Do této skupiny osob patří úspěšní političtí vůdci.
Tato konstelace přináší prominentnost a vysoké postavení, především v pozdějším věku. Snažíš se dosáhnout vyššího vzdělání, abys byla hodna důvěry a větší odpovědnosti a v důsledku toho odměněna uznáním.
(Slunce, Merkur, Venuše, Mars i Jupiter v 10. Domě)

Máš vysoce intuitivní, humanistické i metafyzické zájmy a zvláštní obavu z katastrof. Můžeš mít šestý smysl, nebo být jinak duchovně výjimečná. Protistranou těchto schopností bývá velmi slabá psýcha a nevědomé přejímání energií. Česky řečeno, ve společnosti některých lidí se Ti může udělat až špatně, klidně do kolapsu. Jakmile budeš mimo takový objekt, samo to odezní.
(Uran ve 12. Domě a Neptun ve 2. Domě)

Jsi naplňována a vyzařuješ hlubokou lásku k životu. Aspekt naznačuje harmonické spojení fundamentálního vědomí a sebevyjádření. Máš vysoce rozvinutou vůli, která se projevuje především v intelektuální oblasti. Entusiasmus, kreativita a dynamika formují i Tvé osobní vztahy.
(Venuše konjunkce Mars a Slunce sextil Asc)

Kladeš velký důraz na disciplínu v domácnosti, její dobrou organizovanost a pořádek v ní. Žádný pořádek není pro zrozence dosti dobrý. Tvůj domov je do určité míry Tvůj svět a v tomto směru vynakládáš velké úsilí.
(Kozoroh ve 4. Domě)

V určitých modelech můžeš slušně škodit sama sobě, protože máš sklon dělat si příliš starostí a brát některé věci příliš vážně.
(Panna ve 12. Domě)

Aspekt Venuše v konjunkci s Marsem má také primárně výrazný sexuální význam, platí však i pro vášnivé nasazení v různých oblastech. Máš ráda vzrušující a zvláštní milostné partnery.

V manželství máš snahu hrát roli dominantního partnera. Toužíš po sňatku, abys nalezla bezpečí. Manželství by mělo být šťastné a partner bude patrně vážený člověk, nebo bude něco znamenat.

Jsi velmi ženská a jsi i milující matka. Tvé děti budou zřejmě kombinací originality a duševní disciplíny a jejich vůle může být mnohdy silnější než tělesné předpoklady.

Zdravotně si dej pozor na chronické problémy a slabší vitalitu, často jako výsledek starostí a přepracování. A také na klouby a pohybový aparát.

Máš zajímavý horoskop. Budeš neobyčejný člověk.

Přeji Ti krásné svátky!

Reklama