Zapojili jste se minulý rok do projektu BeBe výzva, cvičili jste a soutěžili jste? Pak máme pro vás dobrou zprávu! Tuto sobotu zahajujeme další ročník této oblíbené akce! Pokud nevíte, o co jde, pojďte se s projektem a soutěží seznámit!  Vše najdete na www.bebevyzva.cz! Zapojit se můžete už zítra!

Přidejte se na www.bebevyzva.cz, zacvičte si alespoň jednu minutu kardio cvičení denně, dejte si snídani a uvidíte, že na to, abyste se už od rána cítili skvěle, opravdu nepotřebujete žádnou magii. A za odměnu můžete navíc získat spoustu lákavých cen. Pustit se do Výzvy zkrátka stojí za to! Vše se dozvíte podrobněji v pondělním článku nebo už zítra na stránkách www.bebevyzva.cz

Po celou dobu projektu spojeného se soutěží vás budeme stejně jako minulý rok provázet články, které najdete v rubrice „Příjemné vstávání“ //zena-in.cz/kategorie/prijemne-vstavani . Zde najdete všechny články o projektu BeBe výzva z minulého roku a ode dneška na něj navážeme seriálem článků o letošním ročníku, na který se všichni těšíme.  Zapojily jsme se do něj s redakcí ještě více.

BeBe

Redakční propojení www.zena-in.cz a www.bebevyzva.cz

Vzkaz od Kláry K: Fanděte mně i ostatním ambassadorkám!

Klára KřížováBeBe Dobré ráno vybralo 6 statečných fanoušků – kteří budou vašimi ranními parťáky, budou pravidelně cvičit, snídat a dělit se s ostatními o své pocity z Výzvy. Jedním z nich jsem také já,  Klára Křížová z www.zena-in.cz. Na Facebooku a stránkách bebevyzva.cz budete moct sledovat, jak se mně a ostatním daří a co nás aktuálně trápí, z čeho máme radost. Abych ale nebyla sama, kdo za www.zena-in.cz  cvičí, do ranního cvičení se také zapojí i některé členky z redakce, které nejsou líné a které k pohybu vyburcuji. :)

Vy můžete kromě svého zapojení ještě podporovat jednoho ze šestice odvážných. Svou podporou mu umožníte vyhrát (soutěžíme totiž i mezi sebou)!  Budu ráda, když svůj hlas dáte buď mým spoluparťákům, kteří jsou vám blízcí, sympatičtí, a když dáte třeba hlas i mně. Linkujte vašeho favorita!

Proč jsem se stala ambassadorkou tohoto projektu?

Cvičení a pohyb mě baví, mám ráda sušenky BeBe, takže jsem nabídku stát se veřejným fanouškem a ambassadorkou s radostí přijala.Bebe

Určitě oceníte to, že nikdy nebudete cvičit sami – třeba se vám na stránce se cvičením objevím zrovna já a budeme cvičit spolu. Věřte, že jsem se při natáčení videí, jak cvičím, pěkně zapotila. Protože jsem je natáčela v práci, kolegyně zvědavě pokukovaly, co to dělám, a to ještě netušily, že se od června připojí…

Budu ráda, když se do projektu zapojíte. Kromě pravidelného pohybu, který vám přinese radost, budete mít ještě šanci vyhrát hezké ceny.

Sdílet své zážitky, úspěchy i neúspěchy můžete na Facebooku značky BeBe Dobré ráno i vy – těším se na vaše reakce a vzkazy!

Tak neváhejte, připojte se k  výzvě a vyhrajte ceny, které jsou letos pro vás přichystané!

P.S.: Já svůj první den cvičení odstartuji opravdu aktivně! Již dva měsíce trénuji na Silva Nortica Run, půlmaratonový závod, který se běží na jihu Čech... takže můj dopolední běh bude potřebovat hodně energie. Jak se s tím poperu, vám určitě napíšu v dalším článku. Díky, držte mi palce!

Reklama