Na první žádost o ruku nevzpomíná čtenářka Tepito, zato žádost jejího druhého mže jí dostala. Proč? To už vám prozradí sama...

Dvě žádosti o ruku si prožila čtenářka Tepito...


První žádost o ruku mi v paměti moc neutkvěla-na bývalého manžela raději nevzpomínám...Ale můj druhý muž mě fakt dostal.

Byla jsem rozvedená asi půl roku, mladá mamina s 2 dětmi na krku, žádná velká partie. Syn byl skoro 4 letý a dceři byly 2 roky, byla často nemocná, vyřazená z kolektivu, tak jsem s ní musela být doma. Veškeré mé společenské vyžití probíhalo na pískovišti či v čekárně u lékaře. Naštěstí mě navštěvovaly kamarádky a ty mě daly komplikovanou cestou dohromady s vytáhlým hubeňourem. Můj typ to tedy nebyl, ale hezky se s ním povídalo a děti si omotal kolem prstu hned při prvním kontaktu. Začal nás navštěvovat, jen tak nenápadně, že jde jen na kafe a většinou zůstal až do večera. Tak jsme se oťukávali asi měsíc. O žádném vážném vztahu jsem neuvažovala ,vlastně jsme o něm ani nemluvili. Až jeden večer, děti dojídaly večeři,byl čas na koupání a na jeho odchod, se mi zdálo, že se mu moc nechce. Pořád se tak nějak culil a špital něco s dětma. A pak se nahlas zeptal dětí-ne mě, co by na to řekly, kdyby si jejich maminku vzal za ženu...Dělala jsem, že neposlouchám, ale děti jásaly. Vytryskly mi slzičky a šla jsem raději vedle do pokoje. Vlastně ani nevím, zda se taky někdy zeptal mě...Svatba byla až po 3 letech, přeci jen se mi zdálo, že vdávat se po měsíční známosti by bylo tak trochu kách. A tak to spolu táhneme skoro 25 let.

Tepito

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14.3.2013: Jak vás požádal o ruku?

knihaSvé příběhy k tématu mi zasílejte na redakční e-mailovou adresu (viz níže). Rozepiště se! Zavzpomínejte! Zajímá mě, jak moc byl ten váš chlap romantický, vtipný, pragmatický... a nebo zda se mu to moc nepovedlo, ale přesto jste ho vzala na milost. Zajímalo by mě i, zda jste nějakou žádost o ruku odmítla?

Jsem moc zvědavý. A nezapomeňte (vy nesezdané) doporučit čtení příspěvků svým partnerům, třeba je to k něčemu inspiruje.

Příspěvky posílejte nejpozději 14.3.2013 do 15.00 hodin. Jednu z přispěvatelek odměním vášní nabytou knihou Mystický sex od A do Z (nakladatelství Metafora).

Reklama