Druhý den turnaje v samolodích a možnosti vyhrát krásnou vůní Acqua di Gioia od Giorgio Armani v hodnotě 927 Kč. Stačí odehrát samolodě do 42 tahů včetně.

Pravidla budou jednoduchá, ať i ty, které nejsou úplně přebornice nebo nemají to pravé štístko, mají také šanci na výhru.

aqua

Zahrajte si ve středu, čtvrtek a pátek samolodě do 42 tahů včetně!

Ty z Vás, které budou mít splněný úkol, budou ve slosování o vůni Giorgio Armani Acqua di Gioia! A to určitě stojí za námahu. Výherci budou tři!

  • Středa 19. 8.
  • Čtvrtek 20.8.
  • Pátek 21.8.

Můžete vyhrát v jednom, nebo pokud se na vás štěstí usměje, ve všech kolech. Je to jen na vás. První turnaj začíná ve středu! A jak hrát samolodě? Podívejte se na návod ZDE (klikni)

Seznamte se s vůní vůni Giorgio Armani Acqua di Gioia

digio

Acqua Di Gioia je oslavou ženy a přírody. Ponouká k radostnému úniku pryč, který probudí všechny smysly. Inspiraci čerpá z odlehlých ostrovů, kde Giorgio Armani s oblibou načerpává novou energii a kde déšť a mořský příboj společně tvoří tekutinu, která evokuje nejhlubšího ducha bujné a úrodné přírody. V této vůni se mocné pozemské živly spojují a vyvolávají představu silné, klidné a svobodomyslné ženy, která žije v dokonalé harmonii s matkou přírodou.

Srdce parfému jasmín. červený pepř, pivoňka  
Základ parfému virginský cedr. cukr, labdanum  
Hlava parfému citrón. máta
Reklama