Kolekce připomíná nádherný národní strom, v designu a vůni je inspirovaná První republikou. Blahodárné výtažky z lipových květů napomohou hebké, hydratované a mladistvé pleti a pokožce a zaručí jim náležitou ochranu, tolik potřebnou v chladných měsících. Péči náramně zpříjemní exklusivní hřejivá vůně s tóny lipových květů, doprovázející veškeré kosmetické přípravky. Blaženost zaručena…

5ba3f48237640cl.jpg

Co musíte pro výhru udělat?

Od pátku 21.9. do úterý 25.9.2018 buďte se Ženou-in, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení. Můžete vyhrát balíček kosmetiky z nové limitovaná kolekce Lípa od značky Manufaktura v hodnotě 577 Kč.

Pravidla jsou jednoduchá!

Celkem ve třinácti článcích magazínu, které vyšly od 3. 9. 2018, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme pro každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od pátku do úterý (sobota a neděle je jeden hrací den).

5ba4e58bda2ebobrazek.jpg

Hledejte s námi a získejte limitovanou kolekci Lípa a oslavte sté výročí založení republiky!

Výhry:

  • Pátek: balíček kosmetiky z nové limitovaná kolekce Lípa od značky Manufaktura v hodnotě 577 Kč.
  • Sobota+neděle: balíček kosmetiky z nové limitovaná kolekce Lípa od značky Manufaktura v hodnotě 577 Kč.
  • Pondělí: balíček kosmetiky z nové limitovaná kolekce Lípa od značky Manufaktura v hodnotě 577 Kč.
  • Úterý: balíček kosmetiky z nové limitovaná kolekce Lípa od značky Manufaktura v hodnotě 577 Kč.

Na co se v balíčku můžete těšit?

Velejemný sprchový & koupelový gel s lípou a mandlovým olejem
Velejemný sprchový & koupelový gel pokožku zanechává svěží, mladistvě sametovou a nádherně provoněnou hřejivou vůní s tóny lipových květů. Díky unikátnímu modernímu složení s vysoce koncentrovanými mycími složkami na bázi kokosového a olivového oleje a cukru, obohaceným o zjemňující výtažek z lípy, pečující mandlový olej, zklidňující panthenol a zvláčňující obilné výtažky intenzivně pění a jeho spotřeba je až o 1/3 nižší nežli u obvyklých přípravků tohoto typu.

Ideální regenerační krém na ruce s lípou, mandlovým olejem a panthenolem
V chladných měsících bývá pokožka často vysušená, přecitlivělá, trpící pocitem napnutí. Udržeti své ruce krásné přitom nemusí býti zvláštním uměním. Výjimečný regenerační krém na ruce se zjemňujícím výtažkem z lipových květů, výživným mandlovým olejem a bambuckým máslem, ovesným výtažkem a zklidňujícím panthenolem je ideální péčí pro každé ručky. Jedinečná receptura tohoto krému, bohatá na účinné přírodní ingredience, je napomůže zanechat svěže mladistvé, hebké a náramně provoněné. Poskytne jim navíc potřebnou ochranu před nepřízní počasí. Sami se přesvědčte…

Výjimečný ochranný pleťový balzám s lípou, meruňkovým olejem a panthenolem
Chladno, sychravo, větrno… takové počasí věru neprospívá Vaší pleti. Udržujte ji náležitě pěstěnou i v podzimně-zimních měsících. Používejte náš výjimečný ochranný balzám jako ranní i večerní péči pro suchou pokožku či jako ochranu každé pleti v nepříznivém počasí. Napomáhá zamezit ztrátě potřebné vláhy, předchází podráždění a poskytuje pleti pocit skutečné pohody. Jedinečná receptura na bázi pravých přírodních ingrediencí využívá výtažku z lipových květů, meruňkového a jojobového oleje, bambuckého másla, panthenolu, ovesného beta-glukanu a vitamínů A, E a C.

Více se o limitované kolekci Lípa od značky Manufaktura dozvíte ZDE