Co musíte pro výhru udělat?

Buďte s Žena-in od pátku 6.4. do úterý 10.4. 2018, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem ve třinácti článcích magazínu, které vyšly od 15. 3. 2018, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

5ac625de4d144obrazek.png

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme pro každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od pátku do úterý. O víkendovou výhru můžete hrát v sobotu i v neděli – víkend je jako jeden den. To, ale není vše!

Pokud se zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (pátek, sobota+neděle, pondělí a úterý) budete ve slosování o obě vůně Avon Attraction Rush pro ženy a Avon Attraction Rush pro muže.

Od pátku do úterý můžete vyhrát smyslné vůně Avon:

  • Pátek: Avon Attraction Rush pro ženy 50 ml
  • Sobota a neděle: Avon Attraction Rush pro muže 75 ml
  • Pondělí: Avon Attraction Rush pro ženy 50 ml
  • Úterý: Avon Attraction Rush pro muže 75 ml

Hlavní výhra: Avon Attraction Rush pro ženy 50 ml a Avon Attraction Rush pro muže 75 ml

Celkem rozdáme 4 výhry Avon Attraction Rush pro ženu nebo muže a jeden balíček za věrnost, kde najdete obě vůně Avon Attraction Rush pro ženy a Avon Attraction Rush pro muže.

Jaké výherní vůně jsou?

Avon Attraction Rush pro ženy

5ac623bced98bobrazek.png

Neodolatelná, dlouhotrvající směs tónů ostružiny, mošusu a vanilkové ambry. Vůně pro společně strávené okamžiky! Dřevitě-ovocná vůně. Hlavní složky: ostružina,mošus,vanilková ambra.

Avon Parfémová voda Attraction Rush for Her

5ac623cd449ccobrazek.png

Vůně Avon Attraction Rush svádí smysly jiskřivými tóny růžového grapefruitu a listu divoce rostoucího jahodníku, promíchané s neodolatelným jasmínem, tmavou čokoládou a akordy hypnotické ambry.

Reklama