Tři čtenářky, které budou hubnout s naším magazínem, už byly vybrány (čtěte zde). V tomto týdnu vám je postupně představíme. Druhou účastnicí je sedmatřicetiletá maminka tří dětí, Veronika, která na našem magazínu vystupuje pod nickem Vroni77.

Vizitka

vvvvvvv

Veronice je 37 let, je vdaná a má tři děti. Nejstarší je dcera Johanka, prostřední syn Štěpán a nejmladší syn Václav.

srodinou

rodinné foto

Při výšce 183 cm váží Veronika 97 kilo. Jako absolventka sportovní třídy měla atletickou postavu až do nástupu na vysokou školu.
Na té přestala sportovat a po narození prvního dítěte jí začala váha pomalu stoupat. S malými výkyvy před druhým dítětem se váha šplhala stále nahoru, až se před třemi lety, po narození třetího a posledního potomka, dostala na neuvěřitelnou váhu 103 kg.

Motivace slovy Veroniky

Začala jsem se bát zdravotních rizik a začala jsem opětovně sportovat. 3 xaž 4x týdně (spining, alpining, aquaearobik). Nyní jsem na váze 97 kg, ale ráda bych zhubnula na alespoň 80 kg, i když vím, že optimální váha by byla 78 kg.
Nejsem žádný dietář, většinou jsem situaci řešila zvýšením sportovních aktivit a lehkou redukcí jídelníčku. Krátkodobě jsem zkoušela Schůdkovou metodu od pí. Mačingové, ve fitcentru mi naordinovali Sacharidové vlny.

Mou hlavní motivací zhubnutí je, abych se cítila zdravá, pružná, sportovní – a hlavně také, abych si mohla dovolit koupit oblečení, které se mi líbí, ale v mé velikosti je většinou nemají a já se pak ve zkušební kabince jenom trápím :)

Veroniko, gratulujeme k výběru,
držíme vám palce a přejeme hodně pevné vůle a trpělivosti.
redakce Žena-in

postavvvaa

O průběhu hubnutí maminky Veroniky vás budeme pravidelně informovat.

Přečtěte si také:

  • Více o akci najdete TADY
  • A vyhlášení finalistek je TADY

Vybrané čtenářky získaly odborné poradenství a produkty pro jídelníček v podobě produktů na 3 měsíce, které díky dodržování předem daných zásad napomohou k efektivnímu zhubnutí. Hodnota balíčku je 15 tisíc Kč.

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz. Velmi pozitivní zkušenost s touto dietou má i naše kolegyně Elly Kolaříková, kterou znáte z rubriky Vaření. Zhubla během 2,5 měsíce 12 kg a drží si kila i po roce dole.

KetoDiet

Reklama