Co bych si namlouvala. Ke druhé řadě reality show VyVolení jsem přistupovala s velkým odstupem.

 

Zda se na ni budu dívat, jsem se rozhodla až ve chvíli, kdy jsem viděla, koho diváci televize Prima do Vily vybrali.

Na první řadě VV jsem se postupem času stala závislá a viděla téměř všechny díly. S každodenní pravidelností sledování jsem si nyní slíbila, že trochu zbrzdím.

 

VyVolení se ve Vile teprve zabydlují. Jeden z nich – Luboš – už je od soboty 11. března venku. A já si začínám uvědomovat, že k některým z Vily začínám cítit větší sympatie. Někdo je mi protivný. Jiného takřka nepostřehnu. A opět se začínám dívat.

 

Zatím se u mě nedá mluvit o nějaké závislosti. Soutěžící jsou jiní než v minulé řadě, ale opět se našli showmani, kteří mě dokáží rozesmát, například Martin a Tony. Mám mezi tou partičkou i ty, kteří mi jsou sympatičtí, třeba Sanny nebo Karolína, a pak se najdou i tací, u kterých doufám v brzké opuštění reality show.

 

Pečlivý výběr

 

Při sledování druhé řady reality show není možné si nevšimnout, jak se televize Prima snažila hned od začátku o co největší popularitu. Je si totiž vědoma toho, že druhé řady nebývají většinou již příliš úspěšné.

 

A tak do reality show Prima nasadila partnerský pár. Což je zajímavý, a především trochu vypočítavý tah.

Dá se předpokládat, že během týdnů ve Vile dojde k hádkám. A ty partnerské mohou být obzvlášť pro diváky zajímavé a lákavé. A protože každý z páru soutěží sám za sebe, v jednu chvíli vypadne jen jeden z nich. To teprve bude pokoukání... Osobně doufám, že nebude a Dana s Petrem vydrží.   

 

I mezi výběrem dalších soutěžících si televize Prima dala záležet. Já vím, vybírali diváci. Ale i přesto, mezi VV je transvestita, lesbička s nadváhou, bývalý moderátor konkurenční televize, extravagantní blondýnka či partner známé rozhlasové moderátorky.  

 

Skupinka je to rozmanitá. O legraci opět není nouze. Osobně se však již nedívám tak často jako na první řadu. Zatím. A co vy? BE

Zajímalo by mě, zda jste se dívala na první řadu VV a zda vás druhá řada zaujala?
Kdo je vám ze soutěžících sympatický? 
V rámci první řady VyVolených jsme vydávali aktuální zprávy o tom, kdo vypadl v jednotlivých Duelech? Měla byste o to zájem i nyní?

Reklama