Co pro Daru znamená MAXIMUM a vnitřní ženská věčnost spojená s elegancí, kterou ztělesňuje nový exkluzivní parfém MAXIMA od AVON Cosmetics?

Při svých vystoupeních jedeš vždycky na maximum. Co ti pomáhá dobíjet baterky přímo před a po vystoupení?

Myslím, že je to tak trochu můj životní styl. Dělat věci na maximum. Od ničeho neodcházím bez pocitu, že je hotovo. A že jsem do toho dala všechno, co v danou chvíli dokážu. A co mě nabíjí? Slunce, Lola, fanoušci, jóga....to všechno a z toho plynoucí zážitky a emoce mě dokážou nastartovat zas a znova.

Funguješ v neuvěřitelném tempu a zdá se, že všechno děláš nadoraz? Projevuje se někdy i tvoje lenivá stránka? Je Dara někdy líná? :-)

Přiznám se, že lenost si nemůžu dovolit. Samozřejmě, že i u mě občas zaklepe na dveře, ale mám k ní dost nepřátelský vztah, takže ji vždy pošlu o dům dál. Má u mě šanci jen na dovolené, ale ani tam s ní nejsem velká kamarádka (smích). Lenost dokáže člověka zbavit nejen aktivního pohybu ale i fantazie, a to je zničující. Je to začátek konce.

Jak umíš sama sebe namotivovat na maximální výkon? Jak motivuješ svůj girlpower team? A svou dceru?

Druhé dokážeme lehce motivovat a inspirovat právě tím, jak žijeme my samy. Není dobré věci lámat přes koleno, překrucovat, direktivně nutit. Je potřeba vést: přirozeně, bez tlaku, tak, aby se okolí přidalo. Tak to aspoň dělám já a funguje to.

Máš recept na to, jak v sobě rozpoznat talent/jedinečné předpoklady být v něčem dobrá/ý?

Poslouchat sebe v první řadě, okolí až v druhé. Vaše vnitřní hlasy a pocity vám poví všechno, co potřebujete vědět. Jen se musíte naučit je poznat, vnímat a cítit. Méně pochybovat, víc si věřit. Experimentovat, zkoušet, nevzdávat věci při prvním neúspěchu. Myslete na to, že i tak přirozenou věc jako chůzi nebo řeč jsme se museli naučit postupně a než jsme toto umění zvládli, spadli jsme stokrát na hubu. :-). Ano, i ti největší geniové.

Jsi činná v mnoha oborech, proč je pro tebe vždy důležité jet na maximum?

Protože to jinak neumím.

Vůni Maxima si můžete od října vyzkoušet v novém AVON BEAUTY POINT v centru Westfield Chodov. 

Více inspirace najdete na videuReklama