Sympatická čtenářka přijela až z Plzně hlavně proto, aby získala inspiraci a návod, jak se nalíčit, až bude ženit syna.

Fotku, jak Ekleinovka vypadá, když se nalíčí sama, bohužel nemám, přišla zcela nenalíčená, ale můžete si ji prohlédnout alespoň z dálky ZDE v jejím čtenářském příspěvku.

proměna

Této dámě, která se stará o 4 děti (některé už dospělé), byste 53 let určitě nehádali: působí totiž velmi mladistvě. Bohužel ne tak už její pleť: především oční okolí by zasloužilo revitalizaci, a tak jsem kladla důraz na pečlivou přípravu. Oči jsem zkorigovala rozjasňovačem. Make-up (podkladová báze) a pudr vrásky zdůrazní, ten jsem použila na celou plochu obličeje kromě očí.

Ekleinovka je barevně hodně zajímavý, „sněhurkovský“ typ - černé vlasy od malička, které dnes jen tónuje do přirozené barvy, bílá pleť a úžasně zelené oči.
Barva, kterou miluje, je jednoznačně růžová, proto jsem se rozhodla ji při líčení použít na stíny, tváře i rty také proto, že bude ladit s košilí. Jako obvykle jsem začala výrazným rozjasněním očí - tmavší zvýrazňující fialový matný jsem použila jen velmi opatrně do vnějších koutků.

Vlasy jsem naší modelce jenom učesala, pochválila jejich délku a poradila na svatbu max. nechat lehce přistřihnout a vyfoukat. Možná by bylo zajímavé zkusit světlejší pruhy tón v tónu, aby zjemnily rysy tváře - to by bylo třeba vyzkoušet ať už nějakém k tomu vytvořeném programu, nebo v obchodě s parukami, kde jsem kdysi přišla na to, že jinou barvu, než nosím, opravdu mít nemohu. Doporučuju všem, kdo váhají a nejsou si zcela jisté, jakým odstínem barvit.

proměna

Ekleinovka je v invalidním důchodu, a tak jsem jí nabídla spolupráci - moc by se mi líbilo, kdyby se stala součástí mého týmu - držte mi palce, ať ji manžel podpoří, a navíc: kvalitní kosmetiku by si ve svém věku už opravdu zasloužila používat.

Ještě tento týden uvidíte, jak jsem změnila image čtenářce Magic11. Po zveřejnění vizážistických proměn všech přihlášených čtenářek a skončení soutěže budete mít možnost pro jednotlivé proměny HLASOVAT.

Proměna, která získá nejvíce hlasů, bude odměněna (podmínky soutěže ZDE).

Čtěte také:

Reklama