A máme tu sněhuláky podruhé - další čtveřice příchozích sněhuláků opět stojí za to! Diskutujte o nich a snažte se ovlivnit ostatní čtenářky i redakci při rozhodování!


sněhulák005

Zasílám Vám foto sněhuláka do Vaší soutěže. Tento pořádný chlapák vznikl jednoho večera na návštěvě u známých v Havířově, kdy jsme se vrátili do dětských let a vedle sáňkování a koulování vznikl i tento kousek. :o)

Přeji hezký den,
Kari-nka


sněhulák006

Posílám Vám našeho letošního sněhuláka. Jako každoročně je trochu netradiční, zvlášť já se při jeho sochání vyřádím. Celá rodina už ví, že jakmile to kvalita sněhu dovolí, nic mě nezadrží. Letos mně asistovaly i naše dvě mladší děti. Nedá se přesně určit, co je to vlastně za zjevení. Původně to měla být princezna, obličej má ale spíš ježibabí a hrudník jak z pánského časopisu. Prostě každý z rodiny si na tom najde své! Náš sněhulák - princezna stojí na zahradě, je vysoký asi 1,75 m a jeho stavba nám zabrala jedno odpoledne.

Krásný den
Krišpína


sněhulák007

S přáteli jsme loni postavili krásnýho sněhuláka, s jeho stavbou jsme strávili celý den a byl opravdu dokonalý. Jednotlivé díly jsme si rozdělili, každý se soustředil na část. Člověk, který měl za úkol zkrášlit sněhulákovi obličej, mu vyrobil krásné rtíky, podle kterých jsme sněhuláka - sněhulačku pojmenovali. Už jste viděli Angelinu na lyžích? Lyžařská hůlka je taky jen ze sněhu, ale přes noc se nám takhle krásně zkroutila. Vysoká mohla být tak 2 metry a stavěli jsme 2 děti a 5 věkem dospělých lidí.

Večer


sněhulák008

Stojí ve Frýdlantu nad Ostravicí. Stavba zabrala cca 2 hodiny. Vysoký 174 cm. Zvláštnost: Byl stavěn dne 29.1.2010 a vydržel dodnes...

Desnika


Tak co, který z této čtveřice je nejhezčí? Posuďte i ostatní zde: První dávka sněhuláků.

Reklama