Policie potvrdila, že barmanka z města Pinjarra, jižně od Perthu, dostala pokutu za to, že mezi nahými prsy drtila plechovky piva. Její kolegyně dostala pokutu za to, že jí věšela na bradavky lžíce.

Jednatřicetiletá barmanka se před místním soudem přiznala, že dvakrát před zákazníky Premier Hotelu odhalila poprsí. Přiznala se i k tomu, že při jedné z těchto příležitostí drtila mezi prsy plechovky piva, čímž porušila podmínky povolení k prodeji alkoholu, které hotel má.

Jak uvádí agentura Reuters, barmanka a manažer hotelu dostali každý pokutu ve výši 1000 australských dolarů, tedy asi 17 tisíc korun, a další barmanka, která zrovna nebyla ve službě, dostala pokutu v poloviční výši za to, že kolegyni pomáhala věšet na bradavky lžíce.

„Tímto je vyslán jasný signál všem prodejcům alkoholu v okresu Peel, že tento typ chování nebude tolerován,“ řekl superintendant místní policie, David Parkinson. Zatím ale není jasné, kdo si na barmanku stěžoval.

Zdroj: Korzo

Co myslíte, jak by postupovala policie u nás? Vadila by vám taková barmanka? Nechtěla byste si její výkon vyzkoušet? Nebo ho alespoň vidět? V Čechách se obvykle soutěží v tom, čím vším dokážete otevřít lahvové pivo – čím to dokážete vy?

Reklama