Panenka Britney přestala ztrácet čas a užívá si mládí, seč to jde. V poslední době se opíjí, kouří, nosí rockerské oblečení a jde doslova z náruče do náruče. Rockera Freda Dursta, se kterým začala chodit teprve před několika týdny, teď pustila k vodě. Jak napsal The Sun, frontmana skupiny Limp Bizkit vystřídala po jejím boku hvězda filmu Minority Report - Colin Farrel. Ano, ten, co se ještě před týdnem podle stejného zdroje tulil k Demi Moore.
Nový pár byl předevčírem spatřen v losangeleském hotelu Chateau Marmong. Zejména Britney tam prý tancovala jako o život. Milenci ze zábavy odešli ve čtyři ráno. Colin a Britney se znají přibližně čtrnáct dní. Před týdnem společně navštívili vystoupení irského folkového zpěváka Damiena Ricea v baru Troubadour. Ruku v ruce se také zastavili na premiéře Farrelova nového snímku Branec, ve kterém hraje i Al Pacino. Tam Britney šokovala svou novou imagí. Přišla s cigaretou v ústech a ve vestičce s obrázkem „Fuck You“. Po premiéře se konala ještě neoficiální afterparty. Jeden z přihlížejících deníku The Sun potvrdil: "Viděl jsem podroušenou Britney sedět a špitat s Colinem, který byl také velmi společensky unavený."
Uvidíme, jak dlouho bude Britney pro Colina zajímavá. Ještě minulý týden se totiž líbal s Demi Moore na udílení Zlatých Glóbů. Nedávno také "klofnul" krásky jako Nicole Naraine (pracuje jako fotomodelka v Penthouse) a modelku Josie Maran. V rozhovoru pro Playboy se šestadvacetiletý herec nechal slyšet, že porno filmy si kupoval už ve čtrnácti letech. "Vždycky jsem říkal, že náhodný sex je zatraceně dobrá věc," uvádí se v rozhovoru.
Bývalý Britneyin přítel Justin Timberlake je podle svých přátel její přelétavostí rozhořčen.
Reklama