Milá redakce,

   stejně jako většina národa, jsem i já(člověk, který vždy dával přednost pěkné knížce nebo zajímavé hře) podlehla reality show VyVolení. Každý den netrpělivě sleduji hodiny a jakmile přijde „můj čas“, společně s Vladem usedám do křesla a za nervózního pohupování sleduji dění ve Vile.

Předminulý týden, v den sobotního zúčtování, jsem došla k otřesnému zjištění – stala jsem se závislou na droze jménem Saša! Po jeho vyhození jsem se totiž úplně přestala ovládat, vzpomněla jsem si na slova, za která jsem svým žákům dávala poznámky a společně s Monikou propukla v hysterický pláč? „Kam se poděla spravedlnost?“, volala jsem na svého muže, „Proč lidi hlasovali pro faleš a zlo?“, ptala jsem se rozhořčeně své 10měsíční dcerky a se slzami v očích ji, zcela udivenou, tiskla k sobě.

Takhle to dál nejde, uvědomila jsem si, moje rodina za nic nemůže, a proto se musím se svým neštěstím vypořádat sama!

Na str. Ženy-in jsem objevila místnost s názvem „Trucovna“. Ihned jsem pochopila, že čeká právě na mě. Vstoupila jsem a začala pomocí slov plakat nad ztrátou milovaného Saši. Plakala jsem však pouhou minutu. Do místnosti totiž nečekaně vstoupilo asi 20 žen a všechny do jedné se do mě pustily.

Najednou nebyl špatný Michal… To já jsem byla falešná a plná zla. Ten večer jsem usínala jako poražená (společně se „svým“ Sašou).

   Po dané zkušenosti začínám vážně uvažovat nad tím, že se opět vrátím ke svým oblíbeným knížkám a rodinným hrám…                                                    

                                                                                                                    Katka 

P.S.: Pokud nezvítězí v sobotním duelu Rosťa, necháte mě, prosím, v Trucovně samotnou?


Milá Katko, při čtení vašeho příspěvku jsem se do vás opravdu vcítil. Jak já vám rozumím. A protože vím, jak jsou strašné pocity bezmoci a nepochopení, posílám vám na ukrácení dlouhé chvíle Puzzle s letadly společnosti Fischer typu Boing 737 - 300 a k tomu přidávám i pár drobností.

Dnes si povídáme na téma televize. Co pro vás znamená, jakou roli hraje ve vašich životech. Jak ovlivnila vaše dospívání a jaký vliv má na naše potomky?

Může třeba televize vychovat z dětí násilníky? A vůbec není lepší ji vyhodit z okna a číst magazín www.zena-in.cz?

Napište nám a my vás třeba odměníme, jako Katku.

redakce@zena-in.cz

Reklama