A náplast připravená v naší kabelce nebo v batohu představuje to nejmenší, co pro zdraví a pohodlí můžeme udělat. Spolehněte se na sadu hypoalergenních náplastí Spofaplast®. Všechny jsou z prodyšného materiálu šetrného k pokožce, hezky přilnou a hlavně jsou různých velikostí. Takže ošetříte odřeninu na koleně, pořezaný prst, nebo otlak na patě.

Náplasti, které se budou líbit dětem
Určitě to znáte, pokud máte malé děti, neustále řešíte nějaká drobná poranění a to zejména, když je venku teplo. Děti často chodí domů s drobnými bolístkami a odřeninami, pak se vyplatí mít doma větší zásobu náplastí. Naším tipem je například balení Spofaplast® Max Hold Voděodolné nebo Tattoo Voděodolné náplasti, které si děti zamilují díky barevným motivem. Balení náplastí Spofaplast® Max Hold Voděodolné, obsahují náplasti ve třech různých velikostech pro odlišné druhy poranění, které jsou odolné vůči bakteriím a nečistotám a také prodyšné. Podívejte se, jak hezky vypadají!
5cf7c9d4e5542obrazek.pngNáplasti, které odolají vodě, přibalte si je na dovolenou
Voděodolné náplasti jsou ideální volbou a ochranou nejen pro děti, ale také pro dospělé, kdybychom se chtěli v parných letních dnech zchladit a nechtěli riskovat vstup do vody s drobným poraněním. Klasické náplasti se při kontaktu s vodou odlepí, a proto jsou náplasti do vody Spofaplast® Max Hold Voděodolné extra přilnavé a udržují tak zranění v suchu za všech okolností až po dobu 48 hodin. Vhodné jsou i pro koupání. Nemusíte se tak ničeho bát, nemusíte myslet na drobné poranění a v klidu si užít zábavu u vody.

3M Spofaplast®  Max Hold Voděodolné, 12 ks
Nedovolte, aby vás zpomalilo říznutí, škrábnutí nebo puchýř. Žijte svůj život na maximum se Spofaplast® Max Hold voděodolnými náplastmi. Buďte připraveni na jakékoli dobrodružství, náplasti drží bezpečně až po dobu 48 hodin – i když jste na turistice, skateboarding nebo lezete po skalách. Odolné, ale diskrétní, Max Hold náplasti se ohýbají, kopírují kůži a nepropouštějí vodu, nečistoty a bakterie během pohybu. Tyto náplasti první pomoci s ochranným středem obklopeným trvanlivým filmem drží až 48 hodin. Buďte nezastavitelný se Spofaplast® Max Hold voděodolnými náplastmi, které by měly být součástí vaší lékárničky.
Balení obsahuje 12 kusů náplastí vhodných pro různé velikosti rány. Náplasti jsou odolné vůči bakteriím a nečistotám a také jsou prodyšné.
5cf7ca0250ab6obrazek.png

Nezapomeňte, že se nyní můžete zapojit s náplastmi Spofaplast® do krásné soutěže!

Trvání soutěže: 1. 5. 2019 – 31. 7. 2019 (anebo do vyprodání zásob)

Výhry:

  1. 3x iPhone 7, každý v hodnotě 12 500 Kč
  2. 5x víkendový pobyt pro 2 osoby, každý v hodnotě 6 500 Kč
  3. 30x 3M NexcareTM ColdHotTM Comfort, každý v hodnotě 200 Kč
  4. 1 000x okamžitá výhra 3M Spofaplast Transparetné náplasti, každá v hodnotě 35 Kč

Více na www.3m.cz/spofaplast_soutez.


5cf7cda518075obrazek.png

Reklama