píše naše čtenářka s nickem Iva K. Od té doby, co má děti, tak nepovažuje líčení zadůležité. Spíš si libuje v krémech na ošetření pleti. Ale dříve nedala bez řasenky ani ránu. Zkrátka, časy se mění

Krásný den ženy in.  Nepatřím k těm, které by ráno začínaly líčením, mazáním různým krémem a před  vynešením koše si musely nanést rtěnku. Většinou jsem doma s dětmi a manžel chodí až večer domů. Takže se namaluji. Řasenku a rtěnku použiji, když se chystáme někam na návštěvu. Stíny si dám jen sporadicky. Zato různé krémy a mastičky používám denně. Třeba tělový krém, který jsem vyhrála u vás za článek je výborný. Nádherně voní a mám příjemný pocit po těle, když se s ním namažu.

Za svobodna a hlavně když jsem ještě neměla děti, tak toho času bylo víc. To jsem chodila denně do práce namalovaná a bez řasenky jsem se moc necítila. Byl to denní rituál. To jsem si se šminkama pohrála. Zkoušela jsem různé stíny a používala jsem i make up. Natáčela si do krdulinek dlouhé lokny. Prostě jsem se namalovala jako obrázek. Dnes jsem ráda, když si ráno stihnu vyčistit zuby :-) Děti dokážou zaměstnat od rána do večera. Je to dlouhý kolotoč celý den.

Třeba za tři roky, kdy i ten nejmladší pošmaruje ráno do školky a já do práce, se začnu malovat znovu. Určitě to ocení i manžel. Ale moc to nebudu přehánět.

Když občas vidím čtyřicetiletou paní, která je zmalovaná jak plakát, tak mě to spíš rozesměje. Komicky vypadá úplně vyškubané obočí a nahrazené tmavou tužkou obloučkem. Fialové stíny a řasy, že by jimi mohla ovíjet. To vypadá jako klaun a né jako dáma v letech :-)Tak takhle opravdu dopadnout nechci.

Tak krásný den a přirozené líčení přeje

Iva K.

Milá Ivo K. , copak žena ve čtyřiceti je dáma v letech? To se říká o dámách nad sedmdesát, ne?

Jak se na líčení díváte vy, milé ženy-in? Líčíte se denně, nebo jen sporadicky? Napište nám také na redakce@zena-in.cz

 

Reklama