O koních nám napsala čtenářka Maryene - a složila i básničku! Hezké počtení s dalším příspěvkem.

První příspěvek o koních a ještě k tomu báseň, to si nechám líbit. Moc děkuju, milá Maryene, a přeju hezký víkend.


Milé ženy, milá redakce.

Dnes, kdy děti odrostly a žijeme sami s manželem, už máme jen kočičku. Protože je to jediné mládě v našem domě, je hodně rozmazlená. Pro ni je největší odměnou, když si nám může vyskočit na klín a nechá se hladit. Když přestáváme, nastavuje se sama. A také nesmím zapomenout na masové konzervy, které jsou pro ni pochoutkou a kterým dává přednost před granulemi. Odměňujeme se navzájem. Když je kočička s námi spokojená, přinese nám myš nebo krtka až před práh jídelny.

Za můj život se u nás vystřídalo hodně zvířátek, zvláště v době, když byly děti malé. Křečci, kočky, psi. Ale také byly časy, kdy jsme měli koně. A co zvíře, to jiná odměna.

 

Dříve jsme chovali koně.

A jaká byla odměna pro ně?

Stačilo kousek cukru či pamlsek v dlani

že něco snědli, snad nepostřehli ani.

 

A společnou odměnu jsme mohli s nimi sdílet,

když jsme si vyjeli v sedlech na malý výlet.

Zatímco my vesele na koni cválali krajem

koně si mysleli, že si s nimi jen hrajem.

 

Největší odměnou všem našim zvířecím mazlíčkům ale byl určitě náš láskyplný přístup k nim a jejich nezklamaná důvěra.

Maryene

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Jak odměňujete své zvířecí mazlíčky?

Jednou z odměn může být samozřejmě jídlo - slibujete někdy zvířatům za odměnu piškot? Nebo nějakou jinou dobrotu? Jedna z vás má šanci získat skvělý dárek za svůj příspěvek!

laskaPartnerem tématu je firma Pedigree, která má pro vás úžasnou nabídku!

Jedna ze čtenářek získá speciální odměnu od partnera: Balíček s pamlsky Pedigree v hodnotě 1 000 Kč! Prosím, příspěvky už neposílejte.

laska

Projekt: Odměňte je za lásku!

Květen je měsíc lásky. Rozdávat lásku se vyplácí v jakékoli podobě, protože život bez lásky nestojí za nic. Lásky k druhému člověku, k partnerovi či partnerce. Láska však má mnohem více podob, může jít i o lásku k sobě samému nebo o lásku ke čtyřnohým mazlíčkům...

Odměnte svého mazlíčka za lásku, kterou vám dává pocítit každý den! Nová prodejní aktivita s názvem „Odměňte je za lásku!“ je založená na poskytnutí slevy na celé portfolio Mars Petcare. Aktivita v tematickém duchu Máj - lásky čas bude probíhat přibližně od 15. dubna do 31. května 2013 formou slevy na kvalitní značkové produkty Pedigree, Frolic, Chappi, Perfect Fit, Whiskas, Kitekat a Dreamies ve vybraných řetězcích.

Reklama