A máme tu další příspěvek, je od čtenářky Lucie. Ta nám napsala, jak moc se změnil její partner za dobu, co se znají. A bylo to rozhodně k dobrému.

To se moc hezky čte, milá Lucie. Ať se vám narodí zdravé miminko. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Musím říct, že se mi osobně nelíbí moc fešáci a takový Ti chlapi šampóni..., líbí se mi hlavně hnědoocí a s pevnou prdelkou :-D Jak říká můj chlap, prcka jak dva kmínky :-D Můj partner, se kterým jsme spolu už 5 let, se od našeho seznámení hodně změnil a to naštěstí k dobrému, skoro každý týden mi říká, že za to vděčí mě, což jsem ráda. Byl to slušně řečeno hodně velkej darebák.., živnostník, neplacení ZP, marihuana, různé „kšefty“..., i v době kdy jsem ho poznala takhle žil.., po pár měsících jsem to zjistila a dala mu ultimátum, buď já a nebo jeho „život“..., velmi mi na něm záleželo a tak jsem doufala, že si vybere mě a se životem, jaký žil, skončí..., tak se naštěstí i stalo, sice jsme nesli pár měsíců následky z jeho jak říkám „minulého života“, ale přesvědčil mě, že mu záleží víc na mě, než na tom jaký byl..., nyní žijeme zcela normální život a dokonce čekáme i přírůstek :-) Myslela jsem si, že lidi jeho typu se nemění, ale on mě přesvědčil o opaku, za což jsem ráda!

Lucie

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne Jaký typ muže se vám líbí?

  • Máte svůj jeden typ muže, který se vám líbí?
  • Nebo je jich víc?
  • Líbí se vám malí, velcí, hubení, tak akorát, silnější, tlustí, svalovci...?
  • Jakého chlapa máte doma?
  • Změnil se váš partner od seznámení?
  • Jak moc?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Tentokrát na jednu z vás čeká tento dárek: Šampon pro barvené vlasy, rtěnka od Mary Kay a k tomu krásný růžový šátek.

muz

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz, a to až do dnešních 14.30 hodin, heslo je MUŽ.

Reklama