Proč se čtenářka Prvosenka vyhýbá podomním prodejcům obloukem?


No, tak já mám podobné zkušenosti jako čtenářka Myše, ono je to asi všude stejné, prodavači jsou schopní se vnutit se vším a vždy. Dřív jsem byla taková, že jsem nedokázala říci ne, ale teď jak někdo takový zazvoní u vrátek a začne něco nabízet, hned ho odmítám, řeknu, že nic nepotřebuji, rozloučím se a odcházím. Nejhorší je se s takovými lidmi začít bavit, to se jich pak člověk těžko zbaví. A mobilní operátoři mi volají každou chvíli, těm hned v úvodu řeknu, že neprovolám téměř nic a tudíž nemám o žádné paušály zájem. To bych za chvíli byla zavalená kdečím a lehčí o několik možná i desítek tisícikorun. Navíc razím heslo, že pokud něco potřebuji, rozhodně vím, kam si to jít koupit a se zárukou servisu či vrácení peněz. Takže podomním prodejcům se vyhýbám obloukem.

Prvosenka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne: PODOMNÍ PRODEJ

Pište mi své zkušenosti s tímto stylem prodeje. Podomní prodej ale chápejte spíše jako označení způsobu prodeje než faktickou zkušenost, že někdo zazvoní u vašich dveří. Zajímají mě historky o...

  • ... prodejcích podomních.
  • ... prodejcích na parkovištích.
  • ... prodejcích, kteří vám telefonují.

Naletěla jste jim někdy? Anebo jsou vaše zkušenosti s tímto způsobem prodeje spíše kladné? Vaše příběhy čekám na redakčním e-mailu!

Reklama