„Miminko jsme si oba moc přáli a jsme šťastní, že se zadařilo. Ale myslela jsem si, že přibírání budu zvládat trochu lépe. Břicho mi vyskočilo asi ve dvanáctém týdnu a od té doby se zvětšuje a zvětšuje. Zatímco ostatní maminky šťastně pozorují, jak se zakulacují, já se radši moc nedívám do zrcadla, protože vidím, jak mizí všechno, co jsem si na své postavě tak tvrdě vydřela,“ říká Anežka.

626bc0c4260c2obrazek.png
Foto: Shutterstock

Ta pokračuje ve cvičení i v těhotenství, i když samozřejmě svůj režim zmírnila. Co se týče jídla, jede si svou zdravou stravu a nijak se nepřecpává. Od začátku těhotenství má nahoře osm kilo, ale podle jejích slov šla tato kila nejen do bříška.

„Přibrala jsem i na bocích a už teď si připadám jako velryba. Hrozně se bojím toho, kam bude přibírání pokračovat. Nechci být jedna z těch, co rodí s třiceti kily navíc. Vím, že mám disciplínu a dokázala bych to po porodu zase shodit, ale co strie, vytahaná kůže na břiše apod.? Mám strach, že už nikdy nebudu mít to mladé, pružné tělo, které jsem měla doteď,“ popisuje šestadvacetiletá žena své obavy.

Na Anežčině psychice se negativně podepisuje také skutečnost, že o ni její přítel Matěj asi od čtvrtého měsíce těhotenství ztratil zájem. Jejich sexuální život je tak na bodu mrazu.

„V těhotenství jsem sice ztratila sexuální apetit, ale pro přítele bych udělala všechno. Překvapilo mě, že on si o sex neřekne, přitom před těhotenstvím jsme byli v tomhle ohledu hodně aktivní. Teď mi přijde, že ho nepřitahuju, protože přibírám. Má rád štíhlé slečny s vystupujícími břišními svaly, a to mu já teď dát nemůžu,“ stěžuje si Anežka.

Čtěte také:

Reklama