profimedia-0362031464.jpg

Foto: Profimedia

Nové tetování Drew Barrymore má speciální význam nejen pro ni, ale i pro její dvě dcerky Frankie a Olive. Herečka si nechala na předloktí tatérkou Ryan Ashley zvěčnit nápis „home is where we are“, který lze do češtiny přeložit jako „domov je tam, kde jsme my“.

Drew Barrymore vysvětlila, že je to věta, kterou si říká posledních pět let. „Ať mě život zavede kamkoliv, když mám to štěstí, že tam mohu být po boku lidí, které mám ráda, je to pro mě definice domova,“ řekla a dodala, že je to ta nejdůležitější životní lekce, jakou se naučila.

profimedia-0609673349.jpg

Foto: Profimedia

Na svůj Instagram zveřejnila také klip, kde tetování ukazuje a vysvětluje jeho význam. Je vidět, že to pro ni bylo velmi emotivní, protože jí dokonce tekly slzy. Řekla, že mít kolem sebe rodinu a lidi, které miluje, ji v životě naplňuje ze všeho nejvíce. „Chci, aby lidé pochopili, že bez ohledu na to, kam ve světě jdou, pokud mají to štěstí, že mají někoho, koho mohou milovat, je to to nejlepší,“ řekla.
 
Kromě nového nápisu má herečka na pravém zápěstí také vytetovaná jména svých dcer. Text je psán jejím vlastním rukopisem. Nechala si je tam vytetovat v roce 2016.
 

Zdroj: InStyle, Instagram Drew Barrymore 

Reklama