Pokud chcete mít jistotu, že nábytek pro vaše miminko je opravdu kvalitní a neobsahuje žádné škodlivé látky, je potřeba opravdu důkladně vybírat. Rozumnou volbou může být třeba německý nábytek Geuther, který se vyrábí z masivního buku. Nejen že je bytelný, oceníte i jeho praktičnost a atraktivní vzhled. Ve srovnání s konkurencí, která zaplavila český trh nepříliš kvalitním nábytkem, je Geuther sice dražší, nicméně za kvalitu ručí - mimo jiné i prodloužením standardní dvouleté záruky u vybraných produktů na pět let.

Praktická postýlka Aladin

Aladin

Chcete mít miminko v noci na dosah, zároveň ale máte ráda postel sama pro sebe? Řešení nabízí postýlka Aladin. Ta přes den může stát samostatně, na noc pak jednoduše odklopíte boční stranu a postýlku přisunete ke své posteli. Miminko je hned vedle vás, ale každý má zároveň své pohodlí.

Cena: od 5.790 Kč

Vysoká židlička Swing

AladinSwing je ergonomicky tvarovaná židlička pro dětská záda, která je díky masivní konstrukci mimořádně stabilní. Udělá radost i rodičům - nastavení na příslušnou velikost zabere chvilku a není potřeba žádné nářadí. Navíc má pětiletou záruku a hodí se do každého interiéru, je totiž k dispozici v šesti barevných provedeních.

Cena: od 3.690 Kč

Ohrádka Euro-Parc

Ohrádka Euro-Parc vám pomůže zajistit bezpečí dítěte i ve chvíli, kdy ho nemůžete mít nepřetržitě na očích. Vejde se i do menších prostorů a ve složeném stavu ji dáte třeba i pod postel. Dvě nohy jsou stabilní, dvě vybavené kolečky a ohrádka jako taková je k dispozici ve dvou velikostech. Dno je výškově posuvné, a když už je dítě větší, můžete mu vytvořit díky vyndavacím příčkám průlez.

Euro-Pack

Cena: od 2.990 Kč

Dětský pokoj Sunset

Sunset

Náladu vám i vašemu miminku zaručeně zvedne prosluněný pokojík Sunset. Kombinace žluté a oranžové hřeje a působí pozitivně. Kompletně vybavený pokojík obsahuje postýlku, samostatný regál, dvoudílnou nebo třídílnou skříň, komodu a poličku. Nadčasový nábytek poroste s vaším dítětem.

Informaci o cenách sestavy i jednotlivých kusů pokoje Sunset naleznete stejně jako ostatní představené zboží značky Geuther na www.babystar.cz.

Reklama