Také se vám stává, že si chcete koupit pouze gel na vlasy, a ve finále místo dvou minut strávíte před nabitým regálem skoro půl hodiny? Jaký gel zvolit, nebo raději lak na vlasy? Jaký stupeň tužení mi nabízí konkrétní výrobek ?

 

Nakonec to člověk raději vzdá. Vy však už nezoufejte. Drei Wetter Taft od Schwarzkopf & Henkel přichází s inovovaným designem svých výrobků, díky kterému byste již bez problémů a velmi jednoduše měli najít ideální přípravek zaručující dokonalý vzhled vašeho účesu.

 

Změna designu celého portfolia spočívá v jasném vyznačení úrovně tužení. Výrobky Drei Wetter Taft jsou rozděleny v rámci pětistupňové škály. Prozatím nejnižším využitým stupněm je  3 – extra silně tužící. Dále následuje  4 – ultra silně tužící a  5 – mega silně tužící.

 

 

 

Druhým krokem pro zlepšení vaší orientace mezi výrobky značky Drei Wetter Taft bylo barevné rozlišení jednotlivých variant. To znamená, že každá řada, která nabízí konkrétní benefit, má specifické barevné kódování svých obalů.

 

Drei Wetter Taft nyní má také vylepšenou recepturu se zpevňujícím komplexem      “PROTECTIN 24h+“ zaručujícím perfektní tvar účesu a více než 24hodinovou dlouhotrvající ochranu za každého počasí.

 

 

 

Třetí velmi přínosnou změnou je ustálení barevného odlišení jednotlivých řad, díky níž budete schopni si vybrat vhodný výrobek doslova na první pohled.

 

Jasně červená barva zastupuje řadu Pro lesk vlasů se stupněm fixace 4, která vaše vlasy nejen dokonale zafixuje, ale dodá jim i zářivý lesk. Sáhnout můžete jak po laku na vlasy, pěnovém tužidlu, tak i po stylingovém gelu s vysokým leskem nebo klasickém gelu. Všechny výrobky obsahují složky pro zvýraznění lesku vašich vlasů.

 

Stylingové výrobky v bordó barvě jsou určeny pro barvené a tónované vlasy a tvoří řadu Pro ochranu a lesk barvy.  Lak na vlasy a pěnové tužidlo díky fixací stupně 3 zaručují extra silné zpevnění a dlouhodobě chrání barvu vašich vlasů, která si tak déle uchová svůj lesk a intenzitu.

 

Řadu Pro ultra silnou fixaci  poznáte podle výrazně tmavě modrých obalů. Tato řada s fixačním stupněm 4  pro ultra silnou fixaci zajistí vlasům dlouhodobou ochranu. Lak na vlasy, pěnové tužidlo a stylingový gel zároveň propůjčí vašim vlasům objem a i nejnáročnějším účesům dlouhodobě stálý tvar bez toho, aniž by se vlasy slepily. Vlasy zůstávají hebké, nevysušují se a získávají hedvábný lesk.

 

Díky elegantní černé barvě vás jistě na první pohled zaujme ženám i mužům určená řada Taft POWER – Pro mega silnou fixaci.  S nejvyšším možným stupněm fixace 5 zaručují všechny její produkty extrémně vysokou pevnost účesu v každé situaci a po celý den. Vedle laku na vlasy, pěnového tužidla a tvarovacího gelu v kelímku je zvláště pro náročné situace vhodný Power Sport Gel. Kvalitní dávkovač obsahuje první gelovou recepturu, která je odolná vůči vodě a potu, a tudíž je ideální pro všechny, kteří žijí aktivně nebo sportují. Tento přípravek zaručuje zvláště vysokou pevnost a lze ho snadno vymýt šampónem.

 

Kanárkově žlutá barvička pod sebou skrývá řadu Pro flexibilní fixaci se stupněm fixace  3. Lak na vlasy i pěnové tužidlo s recepturou „INFINIFLEX System“ propůjčí vašemu účesu dlouhotrvající tvar a flexibilitu, aniž by se vlasy slepily. INFINIFLEX Systém vytvoří ve vlasech jemnou a neviditelnou strukturu vzájemně propojených tužících částic, díky němuž si účes udrží svůj tvar, ale zároveň si uchová i svou flexibilitu a pohyblivost.

 

„Jarní zelená“ barva reprezentuje řadu Pro objem vlasů s fixací na stupni 4. Lak na vlasy, pěnového tužidlo, lak na vlasy pro cílené zvětšení objemu i  24hodinový tekutý styling propůjčí i jemným vlasům viditelně větší objem, ultra silné zpevnění a dlouhodobě stálý tvar bez toho, aniž by se vlasy slepily nebo zatížily.

Reklama