Proměňte svůj svět v místo plné růžových snů, které voní

 

Nejnovější limitovaná edice oblíbené dámské vůně LACOSTE Touch of Pink přináší všem mladým dívkám a ženám nepostrádajícím chuť do života a zažívajícím stale nová dobrodružství plnou náruč snů. LACOSTE Dream of Pink je plná radostných a zářivých tónů, které evokují bohatou náruč květin s jemně sladkým podtónem. Dotek exotického santálového dřeva je vstupenkou do samotného nitra snové říše až tam, kde jsou ukryta její nejtajnější přání. Stejně jako každá cesta, která míří k samému vrcholu, je i Dream of Pink plná vnitřní touhy a vášně po budoucích zážitcích.

 

VŮNĚ

Dream of Pink vychází ze stejného základu jako její starší „sestra“ Touch of Pink – je svěží, ovocná a nechybí v ní čerstvé květy. Jiskří v ní lehkost s pocitem svobody a absolutní pohody. Podle Willa Andrewse, autora vytvářejícího pro P&G nové vůně, tkví tajemství Dream of Pink v originálním propojení lotosového květu a růží v srdci vůně. “Lotosy žijí nenápadně pod hladinou vod, aby v ten pravý čas ozdobily hladinu svými úchvatnými květy, které se na noc uzavírají a klesají pod vodu, a druhý den se ráno opět vynořily – čisté a půvabné jako sen, který je hlavní inspirací naší nové Dream of Pink.”

 

Hlava

Vůně se otevírá osvěžujícím akordem šťavnatého červeného ovoce – rybízu, malin, jahod, jehož chuť skvěle vyvažuje chladivý doušek ledového čaje.  

 

Srdce

Nevinný tón lotosových květů vyjadřující čistotu srdce i mysli odedávna představuje symbol pro dlouhý život, zdraví a štěstí. Růže je pro změnu už po staletí vnímána v květomluvě jako znak lásky a krásy. Jejich spojením bylo dosaženo žensky ušlechtilé květinové kompozice vyznačující se neuvěřitelnou lehkostí a zároveň energií. 

 

Základ

Smyslnost exotického santálu zdůrazněná stopou pižma v nás vyvolává představu vášně důkladně skryté v našich snech, které se však během okamžiku mohou stát i skutečností.

 

 

FLAKON

Flakon i krabička LACOSTE Dream of Pink jsou pojaty v mladistvém odstínu růžové evokujícím původní podobu Touch of Pink.

 

Základem je stejný tvar flakonu jako u Touch of Pink, ale jemně zúžený. Flakon Dream of Pink provedený z transparentního skla má – stejně jako půvabná dívka, která ráda tančí – štíhlý pas, od něhož se lehce rozevírá do pomyslné zvonovité „sukénky“, která zavíří při rychlé taneční otočce. Téměř průhledný vršek je korunován stříbřitým masivním uzávěrem, kdežto směrem dolů k základně nabírá flakon na intenzivním růžovém odstínu, což mu v celku propůjčuje dojem temperamentu a energie. Světle růžová krabička se stříbřitými detaily opakuje tvar flakonu.

 

LINIE

 

EdT                              50 ml                        1.450,- Kč

EdT                              90 ml                        1.899,- Kč

Body Lotion               150 ml                           699,- Kč

 

Více na www.fann.cz, kde si můžete vše objednat!

Reklama