62386b4c500c5cl.jpg
Foto: Shutterstock

Prvky dob dávno minulých Nicola Coughlan přenáší do svých současných outfitů. Má ráda šaty, výrazné mašle, límečky, nabírané rukávy a obecně preferuje ženský styl. Ten ale předvádí velmi osobitě.

Na akci Remarkable Women Awards dorazila v transparentních mentolových šatech s nabíranými rukávy. Model od Simone Rochy tvořil jemný šifón, v oblasti dekoltu byl ozdobený květinovou výšivku a v pase měla herečka vyšitou labuť. Saténová kabelka měla tvar srdíčka a byla přidělaná na perlové šňůrce.

Další outfit je z udílení cen BAFTA, kam herečka dorazila v černobílém modelu. Šaty od značky Shushu/Tong byly sice elegantní, ale její postavě příliš nelichotily. Horní část působí velmi neforemně a z hereččiny horní poloviny těla udělala beztvarý válec. Celkový dojem nezachránila ani roztomilá mašlička.

O poznání lepší volbou byly saténové růžové šaty, které herečka sama vychválila na svém Instagramu. Vytvořila je pro ni módní návrhářka Alberta Ferretti. Inspirací jí prý byla herečka Shirley MacLaine z filmu Dolarová manželství.

Další snímek ukazuje Nicolu opět v šatech od Simone Rochy. Ty si oblékla u příležitosti návštěvy pořadu The Late Late Show. Nabírané rukávy jinak lehoučkých šatů herečce zbytečně přidávaly objem v horní polovině těla. Na snímku, kde stojí, to sice není tolik vidět, ale když se posadila, připomínala tak trochu princeznu Droběnu z pohádky Tři oříšky pro Popelku.

Zdroje: Instagram Nicola Coughlan, ČSFD

Reklama