Sezonu, co sezonu na nás ze sociálních sítí vykukují zcela nové inspirace a lákadla, kterým se tak snadno podléhá. A netýká se to jen módních výstřelků, řeč je i o těch kosmetických. Letos si pro nás ti největší beauty artisti připravili mnoho žhavých novinek. Těchto šest by nemělo uniknout vaší pozornosti. Ve svém živlu budou jak milovnice minimalismu, tak i ženy, které si potrpí na pořádně dramatický look.

Výrazné obočí

Dávno tomu, kdy se obočí vytrhávalo do nevzhledné mini linky. Obočí je in! Výrazné, precizně upravené a v dokonalém tvaru a barvě. Nebojte se proto nechat si trochu vaše oblouky dorůst, zajděte si k profesionálům, kteří se vám postarají o dokonalou péči. Zaručíte si tak výraznější vzhled bez další nutné péče a tuny make-upu.

„Kouřovky“

Kouřové oční stíny jsou klasika, která letos opět slaví comeback. Dokonale upravené tmavé oči vyzařují silou, sebevědomím a tajemstvím.  Ale pozor, vyžadují precizní provedení! Takový make-up se skvěle hodí na večírek, do divadla nebo třeba na koncert. Jak se říká: punk is not dead. A nezapomínejte na základní pravidlo: výrazné oči = „nahé“ rty.

Lesk jak blesk

Zářivá, šťavnatá a zdravě vypadající pleť. Ta nikdy nevyjde z módy. Co proto musíte udělat? Dostatečně spát, doplňovat tekutiny, vyhýbat se přebytečnému stresu, zdravě se stravovat a používat kosmetické produkty, které budou jak dělané pro váš tip pleti. A co víc? Pak už vám ke štěstí bude stačit jen dobrý make-up a rozjasňovač s pořádnou dávkou lesku.

Hravé oční linky

Zapomeňte na černé linky, letos frčí výrazné, ideálně neonové, barvy! Vaše oči budou díky tenké lince v odstínu limetkové, stříbrné nebo třeba růžové, nepřehlédnutelné. Celý look doplňte řasenkou, trochou tvářenky a je hotovo.

Disko queen

Chystáte se na vánoční večírek, oslavu narozenin nebo na koncert? V tom případě ale v duchu disko! Tuto sezonu by vám neměl minout trend ze sedmdesátých let – pořádně třpytivé oči. Čím výraznější, tím lepší.

Červené rty

Červené rty jsou skvělou cestou, jak dodat svému vzhledu na sofistikovanosti. Odstín červené vybírejte podle svého tipu pleti, ale také barvy zubů a zdali toužíte po šťavnaté lesklé puse, anebo vás baví matný vzhled, je jen a jen na vás. A jako bonus můžete červenou rtěnku využít občas i jako tvářenku.

Také si přečtěte: 

Reklama