obrazek.png

  • Přirozenost

Oproti spodnímu prádlu s výraznými potisky a materiály, které známe spíše ze svrchních dílů šatstva, se už nějakou tu sezónu prosazuje přirozenost, pohodlí a široká škála tělových odstínů s růžovými i hnědými podtóny. Tělové spodní prádlo bude in i v roce 2019, především to bezešvé pro maximální pohodlí a neviditelný efekt s přirozenou podporou pro vaše ňadra bez přehnaného push-up efektu. Vyberte si takový odstín, který přirozeně splyne s tónem vaší pokožky. Výrobci se snaží vyjít vstříc všem zákaznicím a nabízejí širokou paletu odstínů.

5c94b07781d40obrazek.pngZ kolekce: Oxalisdessous.cz

  • Návrat retra

Kromě „nahého“ spodního prádlo se o slovo hlásí také vintage kousky či komplety. Krajkové spodní prádlo snad nikdy nevyjde z módy, podobně jako to tělové. Pokud chcete letos následovat trendy, pak zapomeňte na jemné krajkové pavučinky a pořiďte si hrubší krajku či háčkovaný vzor. Působí to neskutečně žensky a bohémsky. Pokud se nebojíte větší dávky minulosti, retro krajku zkombinujte se starorůžovou, tělovou či smetanovou barvou.

5c94b1cec3185obrazek.pngZ kolekce: Intimissimi

  • Zvířecí vzory

Zvířecí motivy se postupně probojovaly do našich šatníků a nyní je čas vpustit je i do šuplíku se spodním prádlem. Motivy divokých zvířat z africké savany působí na spodním prádle sexy, odvážně a velmi žensky. Vzor zvířecí kůže se ani nemusí držet své přirozené barevnosti. Ty odvážnější z vás si mohou pořídit třeba červený či růžový leopardí vzor.

5c94b4fd6bf4dobrazek.pngZ kolekce: Zalando.cz

  • Samet a satén

Samet už dávno není jen výsadou šatů do společnosti a luxusních závěsů do bytu. Postupně si proklestil cestu i do spodnějších vrstev ošacení a ty z vás, které sledují trendy a rády si dopřávají něco nového a netradičního, ho určitě nesmí minout. Tento specifický materiál nejlépe vynikne v kombinaci s vínovou, fialovou či petrolejově modrou. Satén je oproti tomu klasikou, kterou nikdy neurazíte. Navíc je velmi příjemným materiálem vhodným pro letní období.

5c94ba50aacd4obrazek.pngFoto: Shutterstock.com

5c9a3a73bafc3obrazek.png
Z kolekce: Intimissimi

Reklama