Nedá mi, abych k dnešnímu volnému tématu o tom, co nás zajímá, nenapsala pár slov. Nedá se říct, že mě zajímá všechno, to bych si moc fandila, ale léto je takové vděčné období roku, kdy se toho všude děje hodně a není problém si vybrat podle gusta.

Dělávám to tak, že si prohlídnu všechny plakátové plochy v našem městě, pročtu si noviny a hned vím, kam se vypravím. Nejlépe na kole.

Tento víkend byl moc fajn. Ženy-in soutěžily v samolodích, já už v pátek říkala, že se podívám na dračí lodě. V sobotu začalo v Ostrožské Nové Vsi II. Mistrovství České republiky a evropský pohár dračích lodí. Je to hezká podívaná, těžko se popisuje, o moc lepší je stát na břehu a sledovat. Nejlepší je asi sedět přímo v lodi, ale to už mi jaksi nehrozí. Jenom se mě neptejte, kdo to vyhrál – fakt to nevím. :-)) A protože raději fotím, než píši, posílám pár fotek.

Aby to nebylo jenom o sportu, tak v neděli jsme si vyjeli na zámek do Milotic. Cestou obhlídli bzeneckou pouť i vracovský kostel s neobvyklou Křížovou cestou.
Jsem s uplynulým víkendem moc spokojená. :-)

dkd


Děkujeme za pěknou reportáž z víkendu i za skvělé fotky :).

redakce@zena-in.cz