Kosmetická značka Dr. Entner přináší svým zákazníkům opravdu pestrou škálu špičkové kosmetiky pro náročné. Nabídka produktů obsahujících velmi účinné složky uspokojí širokou skupinu zákazníků a myšleno je i na profesionální služby. S touto kosmetikou se můžete setkat nejen u kosmetiček, ve vybraných salónech, ale též ve zdravotnickém resortu - na prestižních klinikách, které jsou odběratelem mnoha výrobků.

Značka na našem trhu působí již pár let, nyní se ale vydala novou cestou a může se pyšnit přesunem výroby z USA do České republiky. Celý sortiment přípravků nyní tedy již české značky Dr. Entner, disponuje vysokou kvalitou, produkty jsou náležitě dermatologicky testovány a neobsahují parabeny. Byly dlouhodobě vyvíjeny a testovány v USA a EU specialisty z oblasti dermatologie a plastické chirurgie, kteří potvrdili jejich vysokou kvalitu a účinnost. Přípravky jsou hypoalergenní a lze je používat i v případě přecitlivělosti pleti, akné či dermatitidě. Vhodné jsou pro všechny věkové kategorie, pro muže i ženy. Speciální důraz klade značka na vývoj produktů pro omlazení pleti, ale nabízí řešení i pro další časté problémy s pokožkou.

Dr.Entner

Tvůrcem značky je estetický chirurg MUDr. Michael Entner, absolvent lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a University of NSW Australia. Je držitelem dvou atestací z chirurgie a má bohatou zahraniční praxi. Sám MUDr. Entner vlastnil dlouhá léta privátní institut estetické chirurgie v Německu. Zde se nezabýval jen estetickou chirurgií, ale též předoperační a postoperační péčí o pleť pacientů. Právě díky poznatkům z této praxe vznikly první produkty pleťové kosmetické řady. V roce 1994 jako jeden z prvních v Německu použil tumescentní liposukci a vyvinul odsávací kanyly pro liposukci ve spolupráci s Fa Medicon eG. Je držitelem americké nostrifikace (ECFMG) a německé aprobace. Přednáší na vědeckých konferencích jak v ČR, tak i v zahraničí a je členem řady odborných společností.

Všechny produkty značky Dr. Entner obsahují blahodárné vysoce účinné aktivní látky, jakými jsou např. kyselina hyaluronová, skvalan, koenzym Q10, medvědice lékařská, kyselina kojová a mnoho dalších přírodních látek, např. arganový olej, mořské řasy, růžový olej. Složení produktů je velmi vyvážené a obsah konkrétní účinné látky je oproti jiným produktům velmi vysoký, proto jsou tyto výrobky tolik žádané i odborníky z oblasti estetické medicíny.

Značka Dr. Entner, tedy její produktová řada, je ale primárně založena na vysokém a ověřeném obsahu kyseliny hyaluronové, která se získává speciálním biotechnologickým procesem pomocí bakterií. Tato látka je tělu vlastní, proto ji pokožka snadno přijímá. Je unikátní ve své schopnosti vázat velké množství molekul vody. Je tedy silně hydratační a pro pokožku nezbytná k udržení její optimální rovnováhy hydratace. Pomáhá tak ke zjemnění vznikajících vrásek ale i jizev. „Ve výrobcích značky  Dr.  Entner ji kombinujeme především s různými typy signálních peptidů, což jsou molekuly, jejichž cílená funkce pro pleť závisí na složení a zastoupení jen několika aminokyselin v jednom typu peptidu. Pak se dokážeme pomocí speciálně syntetizovaných typů peptidů zaměřit na zmírnění mimických vrásek, na obnovení tvorby kolagenu a elastinu a celkově na anti-agingový efekt. Tyto látky jsou vyvinuty laboratořemi ve Španělsku a Francii a mají klinické studie na tyto typy účinků,“ vysvětluje kosmetoložka a vývojová expertka značky, Mariana Dančíková. „Snažíme se jít vždy dále než ostatní a proto naše výrobky obsahují velké procentuální zastoupení těchto účinných látek, aby byl výsledný efekt nepřekonatelný,“ dodává Mariana Dančíková.

Značka Dr. Entner po svém zakotvení na český trh též usilovně pracuje na image svých produktů a vývoji nových. Novinkou je také nové balení dámských i pánských produktů v elegantních odstínech vínové a černé. Zájemci o produkty Dr. Entner si je mohou zakoupit např. na internetovém e-shopu značky. Naleznou jej přímo na webu www.drentner.cz.

Reklama