Jde to díky novince značky Nu Skin - DR. DANA® NAIL RENEWAL SYSTEM.
 
DR. DANA® NAIL RENEWAL SYSTEM  ocení každý,  kdo chce okamžitě zlepšit vzhled svých nehtů nebo má starosti se suchými, poškozenými nehty či nehty, které ztratily zdravou barvu.
Aby se to zlepšilo, stačí dodržovat tři jednoduché kroky.
 
Začněte důkladným čištěním
Několikrát otočte speciálním bílým perem s kyselinou glykolovou (nebojte, neublíží vám) a na odlakované, čisté a suché nehty naneste rovnoměrně kapku přípravku a nechte ho vstřebat. Tím dojde k exfoliaci, tedy odstranění vrchní vrstvy odumřelých buněk z povrchu nehtů.  Poté to zopakujte u druhé ruky. 

Bez pilníku to nejde
Ve druhém kroku použijte multifunkční pilník, který má tři úrovně drsnosti.  Dvakrát až pětkrát přepilujte své nehty povrchem 01 dokud se neobjeví jemný prášek. To stejné zopakujte s „dvojkou“, a pak celý proces dokončete s číslem 03, jen na pilník více přitlačte a pohybujte jím tam a zpět, aby se nehty krásně leskly.
 
Léčivý olej na závěr
Nakonec naneste ve třetím kroku inovativní gelový olej z přírodních složek, který vaše nehty zanechá zdravé, lesklé a silné. Obsahuje olej z meruňkových jader, který zajišťuje hydrataci nehtů a nehtové kůžičky.  Dále pak olej z kokosu a slupky grapefruitu a vitamín E – dohromady obsahují klíčové mastné kyseliny, které pomáhají udržovat a hydratovat nehty a okolní pokožku. V domácí manikúře DR. DANA® NAIL RENEWAL SYSTEM máte vše prakticky „zabalené“ do stříbrného pera se a štětečkem, díky němuž naneste snadno olej na celý nehet - nezapomeňte taky na kůžičku, i ta musí vypadat pěkně. A je hotovo! Stačí pár minut a vaše nehty se tak stanou na pohled zdravé, lesklé a silné!
 
www.nuskin.com/cz
www.facebook.com/NuSkinCzechRepublic/
 

Reklama